Gå til hovedindhold

Glen Dimplex Dimplex Nord Nobø SPC-IZ termostat til Nobø top og front El radiator, hvid

Glen DimplexEludstyrEAN: 5011139084057
Pris fra 467 krtil 644 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 177 kr (27% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Dimplex Nord Nobø SPC-IZ termostat til Nobø top og front El radiator, hvid og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 467 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Dimplex Nord Nobø SPC-IZ termostat til Nobø top og front El radiator, hvid
467 kr
Til butik
Dimplex Nord Nobø SPC-IZ termostat til Nobø top og front El radiator, hvid billede

Produktinformation

Fremtidens varmestyring lige ved hånden Med SPC-IZ smart-termostat får du intelligent og fleksibel styring af dine Nobø Top og Front panelradiatorer. Termostaten er en del af Nobø Connect-serien og kan tilsluttes et kompatibelt smart home-system, hvor den...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Glen Dimplex
Kategori: Varme
Farve: white
Størrelse: 147x42x52 mm
EAN: 5011139084057
Varenr.: 0978563530
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dimplex Nord Nobø SPC-IZ termostat til Nobø top og front El radiator, hvid
467 kr
Til butik
Dimplex Nord Nobø SPC-IZ termostat til Nobø top og front El radiator, hvid billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Glen Dimplex
Kategori: Varmesystemer
Farve: white
Størrelse: 147x42x52 mm
EAN: 5011139084057
Varenr.: 0978563530
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
KONTROLENHED SPC-IZW
473,21 kr
Til butik
KONTROLENHED SPC-IZW billede

Produktinformation

SPC­-IZ er den nye kontrol­enhed til El-radiatorerne NOBØ Top og NOBØ Front. SPC­I-Z er meget anvendelig Og kan bruges i et system eller alene (standalone). Med appen til smarthussystemet sætter du enkelt ugeprogrammer og sørger for at El-radiatoren virke...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NOBØ
Kategori: Elradiatorer
EAN: 5011139084057
Varenr.: 15845384028495
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
KONTROLENHED SPC-IZW
473,21 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Kontrolenhed Spc-Izw
497,26 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Dimplex Nord Nobø SPC-IZ termostat til Nobø top og front El radiator, hvid
499 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Smart termostat til Nobø top og front El radiator
502 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kontrolenhed spc-izw
513,75 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Dimplex Nord Nobø SPC-IZ termostat til Nobø top og front El radiator, hvid
529 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Dimplex Nord Nobø SPC-IZ termostat til Nobø top og front El radiator, hvid
625 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NOBØ Connect SPC-IZW, Hvid
644 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dimplex Nord Nobø SPC-IZ termostat til Nobø top og front El radiator, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dimplex Nord Nobø SPC-IZ termostat til Nobø top og front El radiator, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl467 kr467 krKøb
2LavprisVVS467 kr467 krKøb
3EL-GROSSISTEN473,21 kr473,21 krKøb
4EL-NETSALG473,21 kr473,21 krKøb
5Billigelogvvs.dk497,26 kr497,26 krKøb
6CompletVVS499 kr499 krKøb
7CS MEGASTORE DK502 kr541 krKøb
8MaintainIt513,75 kr513,75 krKøb
9Greenline529 kr529 krKøb
10BilligVVS DK625 kr625 krKøb
11Proshop DK644 kr683 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dimplex Nord Nobø SPC-IZ termostat til Nobø top og front El radiator, hvid

PriceData har fulgt prisen på Dimplex Nord Nobø SPC-IZ termostat til Nobø top og front El radiator, hvid i 181 dage. Laveste pris i perioden er 456 kr (registreret d. 2. marts 2026), højeste er 522 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 487 kr.

Den nuværende pris på 467 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Dimplex Nord Nobø SPC-IZ termostat til Nobø top og front El radiator, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Dimplex Nord Nobø SPC-IZ termostat til Nobø top og front El radiator, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026467 kr17,36 kr (4%)
11. maj 2026484,36 kr17,36 kr (4%)
29. mar. 2026467 kr11 kr (2%)
2. mar. 2026456 kr11 kr (2%)
27. feb. 2026467 kr
14. feb. 2026467,58 kr11,42 kr (2%)
3. feb. 2026479 kr43 kr (8%)
2. feb. 2026522 kr54,42 kr (12%)
27. jan. 2026467,58 kr11,42 kr (2%)
24. jan. 2026479 kr43 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret