Gå til hovedindhold

Glen Dimplex Dimplex Nord Nobø NTL2N 05 el-varmeliste, 750W, sort

Glen DimplexEludstyrEAN: 5011139087980
Pris fra 1.360 krtil 1.638 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 278 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.189 kr 2. mar.

Sammenlign priser på Dimplex Nord Nobø NTL2N 05 el-varmeliste, 750W, sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1360 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Dimplex Nord Nobø NTL2N 05 el-varmeliste, 750W, sort
1.360 kr
Til butik
Dimplex Nord Nobø NTL2N 05 el-varmeliste, 750W, sort billede

Produktinformation

Stilren varme med præcision og komfort Nobø el-varmeliste i sort er en elegant og effektiv opvarmningsløsning, der kombinerer moderne æstetik med avanceret teknologi. Med sin bløde, matte sorte overflade og klassiske form passer den perfekt ind i både mod...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Glen Dimplex
Kategori: Varme & styring
Farve: black
Størrelse: 200x1025x90 mm
EAN: 5011139087980
Varenr.: 0978563323
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NOBØ El-varmeliste Top 20 cm 750W 230V, Sort
1.398 kr
Til butik
NOBØ El-varmeliste Top 20 cm 750W 230V, Sort billede

Produktinformation

Nobø Black vores nye serie af bestsellermodellen Nobø Top. Med sit bløde sorte design og klassiske form passer denne serie overalt, både i huse og hjem, sommerhuse og kontorlokaler. Nobø Black leveres i 20 og 40 cm højde. Sort (RAL 9004) Rent design med luftudslip i toppen Markedets mest præcise termostat 0,5 W standbyeffekt Termostat medfølger ikke.

Produktspecifikationer

Mærke: NOBØ
Kategori: El varme
Artikel nr.: 400001693
EAN: 5011139087980
Varenr.: 3434932
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Dimplex Nord Nobø NTL2N 05 el-varmeliste, 750W, sort
1.499 kr
Til butik
Dimplex Nord Nobø NTL2N 05 el-varmeliste, 750W, sort billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Glen Dimplex
Kategori: Varme
Farve: black
Størrelse: 200x1025x90 mm
EAN: 5011139087980
Varenr.: 0978563323
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dimplex Nord Nobø NTL2N 05 el-varmeliste, 750W, sort
1.499 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Dimplex Nord Nobø NTL2N 05 el-varmeliste, 750W, sort
1.599 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
EL-VARMELISTE NTL2N 07 750W 230V BLACK
1.635,23 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NTL2N 07 SORT
1.638 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dimplex Nord Nobø NTL2N 05 el-varmeliste, 750W, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dimplex Nord Nobø NTL2N 05 el-varmeliste, 750W, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK1.360 kr1.360 krKøb
2Proshop DK1.398 kr1.398 krKøb
3CompletVVS1.499 kr1.499 krKøb
4LavprisVVS1.499 kr1.499 krKøb
5Greenline1.599 kr1.599 krKøb
6EL-GROSSISTEN1.635,23 kr1.635,23 krKøb
7CS MEGASTORE DK1.638 kr1.638 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dimplex Nord Nobø NTL2N 05 el-varmeliste, 750W, sort

PriceData har fulgt prisen på Dimplex Nord Nobø NTL2N 05 el-varmeliste, 750W, sort i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.189 kr (registreret d. 2. marts 2026), højeste er 1.599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.356 kr.

Den nuværende pris på 1.360 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Dimplex Nord Nobø NTL2N 05 el-varmeliste, 750W, sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Dimplex Nord Nobø NTL2N 05 el-varmeliste, 750W, sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.360 kr1 kr (0%)
26. maj 20261.359 kr1 kr (0%)
17. maj 20261.360 kr38 kr (3%)
16. maj 20261.398 kr38 kr (3%)
30. apr. 20261.360 kr17 kr (1%)
24. apr. 20261.343 kr17 kr (1%)
23. apr. 20261.360 kr17 kr (1%)
19. apr. 20261.343 kr1 kr (0%)
17. apr. 20261.342 kr1 kr (0%)
15. apr. 20261.343 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret