Gå til hovedindhold

Glen Dimplex Dimplex Nord Nobø SWT-IZW Smart gulvvarme termostat

Glen DimplexEludstyrEAN: 5011139085061
Pris fra 687 krtil 1.238 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 551 kr (45% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Dimplex Nord Nobø SWT-IZW Smart gulvvarme termostat og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 687 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NOBØ Connect SWT-IZW Termostat, Hvid
-13%687 kr
Før 791 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NOBØ Connect SWT-IZW Termostat, Hvid billede

Produktinformation

Smart Termostat SWT-IZW/B bruges til styring af last, som for eksempel gulvvarmekabler, slavevarmere og andre resistive laster uden termostat. Den kompatible HUB er Futurehome Smarthub II . Et anlæg med Smart Termostat SWT IZW/B styres via en app og Smarthub. Den kan også fungere standalone med et lokalt ugeprogram og temperaturindstilling. Detektion af åbent vindue Inkluder varmestyringen med installationens øvrige smart home-styring Indbygget ugeur til brug uden ekstern kontrol (stand-alone) Letlæselig display Hvid og Sort IEEE 802.15.4 (Mesh-netværk)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NOBØ
Kategori: El varme
Artikel nr.: 500002283
EAN: 5011139085061
Varenr.: 3434929
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Dimplex Nord Nobø SWT-IZW Smart gulvvarme termostat
693 kr
Til butik
Dimplex Nord Nobø SWT-IZW Smart gulvvarme termostat billede

Produktinformation

Fleksibel varmestyring til gulvvarme og sekundære laster Smart Termostat SWT-IZW/B er en intelligent løsning til styring af elektriske gulvvarmekabler, slavevarmere og andre resistive laster uden indbygget termostat. Som en del af Nobø Connect-serien kan...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Glen Dimplex
Kategori: Varme
Farve: white
EAN: 5011139085061
Varenr.: 0978563585
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Dimplex Nord Nobø SWT-IZW Smart gulvvarme termostat
749 kr
Til butik
Dimplex Nord Nobø SWT-IZW Smart gulvvarme termostat billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Glen Dimplex
Kategori: Varme
Farve: white
EAN: 5011139085061
Varenr.: 0978563585
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Dimplex Nord Nobø SWT-IZW Smart gulvvarme termostat
819 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
TERMOSTAT SWT-IZW
910,56 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Dimplex Nord Nobø SWT-IZW Smart gulvvarme termostat
939 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Nobø Smart gulvvarme termostat, hvid, SWT-IZW
948 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TERMOSTAT SWT-IZW
1.238 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dimplex Nord Nobø SWT-IZW Smart gulvvarme termostat koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dimplex Nord Nobø SWT-IZW Smart gulvvarme termostat koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK687 kr726 krKøb
2LavprisEl693 kr693 krKøb
3CompletVVS749 kr749 krKøb
4Greenline819 kr819 krKøb
5EL-GROSSISTEN910,56 kr910,56 krKøb
6BilligVVS DK939 kr939 krKøb
7Elvvs.dk948 kr948 krKøb
8CS MEGASTORE DK1.238 kr1.238 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dimplex Nord Nobø SWT-IZW Smart gulvvarme termostat

PriceData har fulgt prisen på Dimplex Nord Nobø SWT-IZW Smart gulvvarme termostat i 181 dage. Laveste pris i perioden er 687 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 975 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 778 kr.

Den nuværende pris på 687 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 51 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 57 prisændringer for Dimplex Nord Nobø SWT-IZW Smart gulvvarme termostat. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 57 prisændringer for Dimplex Nord Nobø SWT-IZW Smart gulvvarme termostat de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026687 kr3 kr (0%)
31. maj 2026690 kr3 kr (0%)
30. maj 2026693 kr3 kr (0%)
29. maj 2026696 kr3 kr (0%)
28. maj 2026699 kr4 kr (1%)
26. maj 2026703 kr4 kr (1%)
25. maj 2026707 kr4 kr (1%)
24. maj 2026711 kr4 kr (1%)
23. maj 2026715 kr4 kr (1%)
22. maj 2026719 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret