Gå til hovedindhold

DEWALT Flexvolt batteri, 54 V/3,0 Ah, 18 V/ 9,0 Ah

DewaltRedskaberEAN: 5035048646908
Pris fra 1.038 krtil 2.050 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.012 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 992 kr 3. apr.

Sammenlign priser på DEWALT Flexvolt batteri, 54 V/3,0 Ah, 18 V/ 9,0 Ah og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1038 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeWALT XR Flexvolt Batteri - 9 Ah
1.038 kr
Til butik
DeWALT XR Flexvolt Batteri - 9 Ah billede

Produktspecifikationer

Mærke: DeWalt
Kategori: Batterier til Prof
Farve: 4
Artikel nr.: DCB547-XJ
EAN: 5035048646908
Varenr.: 4203326
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dewalt DCB547 Flexvolt 18V/9Ah 54V/3Ah XR
1.052 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeWalt XR Flexvolt batteri 18/54V 9,0/3,0Ah
1.088 kr
Til butik
DeWalt XR Flexvolt batteri 18/54V 9,0/3,0Ah billede

Produktinformation

DeWalt XR Flexvolt batteri 18/54V 9,0/3,0Ah som passer til alt DeWalt XR Flexvolt værktøj. Dewalt flexwolt batteri med 2 ydelsesmuligheder Flexvolt batterierne kan bruges til maskiner som både bruger 18V og 54V. Bruges batteriet i en maskine som bruger 18...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: DeWalt
Kategori: Tilbehør
Størrelse: 18/54V 9,0/3,0Ah
EAN: 5035048646908
Varenr.: 881413400
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
DEWALT Flexvolt batteri, 54 V/3,0 Ah, 18 V/ 9,0 Ah
1.646,58 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Dewalt Dcb547 54v Xr Flexvolt Batteri 3ah 18v 9ah
2.050 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DEWALT Flexvolt batteri, 54 V/3,0 Ah, 18 V/ 9,0 Ah koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DEWALT Flexvolt batteri, 54 V/3,0 Ah, 18 V/ 9,0 Ah koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.038 kr1.038 krKøb
2Proshop DK1.052 kr1.052 krKøb
3LavprisVærktøj1.088 kr1.088 krKøb
4EL-GROSSISTEN1.646,58 kr1.646,58 krKøb
5Homeshop DK2.050 kr2.050 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DEWALT Flexvolt batteri, 54 V/3,0 Ah, 18 V/ 9,0 Ah

PriceData har fulgt prisen på DEWALT Flexvolt batteri, 54 V/3,0 Ah, 18 V/ 9,0 Ah i 180 dage. Laveste pris i perioden er 992 kr (registreret d. 3. april 2026), højeste er 1.195 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.051 kr.

Den nuværende pris på 1.038 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for DEWALT Flexvolt batteri, 54 V/3,0 Ah, 18 V/ 9,0 Ah. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for DEWALT Flexvolt batteri, 54 V/3,0 Ah, 18 V/ 9,0 Ah de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.038 kr14 kr (1%)
27. maj 20261.052 kr3 kr (0%)
25. maj 20261.055 kr6 kr (1%)
24. maj 20261.061 kr6 kr (1%)
22. maj 20261.055 kr3 kr (0%)
19. maj 20261.052 kr5 kr (0%)
11. maj 20261.047 kr8 kr (1%)
9. maj 20261.039 kr1 kr (0%)
7. maj 20261.038 kr8 kr (1%)
6. maj 20261.046 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret