Gå til hovedindhold

DeWALT DCS7485N-XJ XR Flexvolt 54V bordrundsav - uden batteri

DeWALTRedskaberEAN: 5035048650868
Pris fra 5.293 krtil 6.999 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.706 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.202 kr 22. apr.

Sammenlign priser på DeWALT DCS7485N-XJ XR Flexvolt 54V bordrundsav - uden batteri og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5293 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DeWalt DCS7485N-XJ XR Flexvolt 54V Bordrundsav Intet batteri
5.293 kr
Til butik
DeWalt DCS7485N-XJ XR Flexvolt 54V Bordrundsav Intet batteri billede

Produktinformation

DeWalt DCS7485N-XJ - XR Flexvolt 54V - Bordrundsav - 210mm - 5800 RPM - Batteri og oplader medfølger ikke

Produktspecifikationer

Mærke: DeWALT
Artikel nr.: DCS7485N-XJ
EAN: 5035048650868
Varenr.: 991378251
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
DeWALT DCS7485N-XJ XR Flexvolt 54V bordrundsav - uden batteri
-23%5.899 kr
Før 7.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dewalt XR Flexvolt 54V bordrundsav u. batteri
5.899 kr
Til butik
Dewalt XR Flexvolt 54V bordrundsav u. batteri billede

Produktinformation

Dewalt XR Flexvolt bordrundsav med kraftfuld kulløs motor og høj ydelse Dewalt bordrundsav på batteri Denne transportable bordrundsav på batteri er ekstremt nem at have med sig, og hurtigt stille op på de midlertidige byggepladser eller arbejdsstationer.

Produktspecifikationer

Mærke: DeWalt
Kategori: Save
Størrelse: 54V
EAN: 5035048650868
Varenr.: 881413550
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
DeWALT DCS7485N-XJ XR Flexvolt 54V bordrundsav - uden batteri
-23%5.919 kr
Før 7.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
DeWalt DCS7485N-XJ XR Flexvolt 54V Bordrundsav Intet batteri
6.339 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Dewalt Dcs7485n 54v Xr Bordsav Løs Enhed
6.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT DCS7485N-XJ XR Flexvolt 54V bordrundsav - uden batteri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT DCS7485N-XJ XR Flexvolt 54V bordrundsav - uden batteri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK5.293 kr5.293 krKøb
2Boligcenter DK5.899 kr5.899 krKøb
3LavprisVærktøj5.899 kr5.899 krKøb
4Vivas DK5.919 kr6.079 krKøb
5Ultrashop6.339 kr6.339 krKøb
6Homeshop DK6.999 kr6.999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DeWALT DCS7485N-XJ XR Flexvolt 54V bordrundsav - uden batteri

PriceData har fulgt prisen på DeWALT DCS7485N-XJ XR Flexvolt 54V bordrundsav - uden batteri i 132 dage. Laveste pris i perioden er 5.202 kr (registreret d. 22. april 2026), højeste er 6.999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.657 kr.

Den nuværende pris på 5.293 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for DeWALT DCS7485N-XJ XR Flexvolt 54V bordrundsav - uden batteri. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for DeWALT DCS7485N-XJ XR Flexvolt 54V bordrundsav - uden batteri de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20265.293 kr23 kr (0%)
23. maj 20265.316 kr23 kr (0%)
22. maj 20265.339 kr23 kr (0%)
14. maj 20265.362 kr23 kr (0%)
12. maj 20265.385 kr23 kr (0%)
8. maj 20265.408 kr69 kr (1%)
7. maj 20265.477 kr7 kr (0%)
3. maj 20265.470 kr7 kr (0%)
29. apr. 20265.477 kr275 kr (5%)
22. apr. 20265.202 kr1.291 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret