Gå til hovedindhold

DeWALT DCG200NT-XJ, Sort, Gul, 12,5 cm, 2,22 cm, 14 mm, 9000 rpm, 3,2 cm

DewaltRedskaberEAN: 5035048705438
Pris fra 3.124 krtil 5.699 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 2.575 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.064 kr 16. apr.

Sammenlign priser på DeWALT DCG200NT-XJ, Sort, Gul, 12,5 cm, 2,22 cm, 14 mm, 9000 rpm, 3,2 cm og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3124 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DeWALT DCG200NT-XJ murfræser 12,5 cm 9000 rpm
3.124 kr
Til butik
DeWALT DCG200NT-XJ murfræser 12,5 cm 9000 rpm billede

Produktinformation

DeWALT DCG200NT-XJ. Produktfarve: Sort, Gul. Disk, diameter: 12,5 cm, Boringsdiameter: 2,22 cm, Spindelgevind: 14 mm. Strømkilde: Batteri. Bredde: 200 mm, Dybde: 420 mm, Højde: 220 mm

Produktspecifikationer

Mærke: DeWALT
Artikel nr.: DCG200NT-XJ
EAN: 5035048705438
Varenr.: 995779340
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeWALT DCG200NT-XJ, Sort, Gul, 12,5 cm, 2,22 cm, 14 mm, 9000 rpm, 3,2 cm
3.253 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dewalt DCG200NT-XJ Murrill cutter (Solo)
3.264 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vægfræser 125 mm 54V - DeWALT FLEXVOLT DCG200NT
3.999 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vægfræser 125 mm 54V - DeWALT FLEXVOLT DCG200NT
4.019 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dewalt XR Flexvolt 54V murrillefræser u.batteri
5.118 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
DeWALT 54v XR Flexvolt Rillefræser Løs enhed - DCG200NT-XJ
5.699 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT DCG200NT-XJ, Sort, Gul, 12,5 cm, 2,22 cm, 14 mm, 9000 rpm, 3,2 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT DCG200NT-XJ, Sort, Gul, 12,5 cm, 2,22 cm, 14 mm, 9000 rpm, 3,2 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.124 kr3.124 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.253 kr3.253 krKøb
3Proshop DK3.264 kr3.264 krKøb
4Boligcenter DK3.999 kr3.999 krKøb
5Vivas DK4.019 kr4.108 krKøb
6LavprisVærktøj5.118 kr5.118 krKøb
7Homeshop DK5.699 kr5.699 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DeWALT DCG200NT-XJ, Sort, Gul, 12,5 cm, 2,22 cm, 14 mm, 9000 rpm, 3,2 cm

PriceData har fulgt prisen på DeWALT DCG200NT-XJ, Sort, Gul, 12,5 cm, 2,22 cm, 14 mm, 9000 rpm, 3,2 cm i 183 dage. Laveste pris i perioden er 3.064 kr (registreret d. 6. april 2026), højeste er 4.820 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.296 kr.

Den nuværende pris på 3.124 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 46 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 75 prisændringer for DeWALT DCG200NT-XJ, Sort, Gul, 12,5 cm, 2,22 cm, 14 mm, 9000 rpm, 3,2 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 75 prisændringer for DeWALT DCG200NT-XJ, Sort, Gul, 12,5 cm, 2,22 cm, 14 mm, 9000 rpm, 3,2 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20263.124 kr78 kr (2%)
23. maj 20263.202 kr39 kr (1%)
22. maj 20263.241 kr96 kr (3%)
29. apr. 20263.145 kr4 kr (0%)
28. apr. 20263.149 kr33 kr (1%)
27. apr. 20263.116 kr48 kr (2%)
22. apr. 20263.068 kr11 kr (0%)
20. apr. 20263.079 kr12 kr (0%)
19. apr. 20263.091 kr13 kr (0%)
18. apr. 20263.104 kr12 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret