Gå til hovedindhold

DEWALT 18V XR støvudsugning D25303DH-XJ til DCH273 og DCH274

DeWALTRedskaberEAN: 5035048557389
Pris fra 1.198 krtil 1.899 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 701 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 913 kr 7. maj

Sammenlign priser på DEWALT 18V XR støvudsugning D25303DH-XJ til DCH273 og DCH274 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1198 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DeWALT D25303DH-XJ Støvekstraktionssystem Roterende hammer
1.198 kr
Til butik
DeWALT D25303DH-XJ Støvekstraktionssystem Roterende hammer billede

Produktinformation

DeWALT D25303DH-XJ - Støvekstraktionssystem

Produktspecifikationer

Mærke: DeWALT
Artikel nr.: D25303DH-XJ
EAN: 5035048557389
Varenr.: 994937634
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
DeWALT D25303DH-XJ Støvekstraktionssystem Roterende hammer
1.469 kr
Til butik
DeWALT D25303DH-XJ Støvekstraktionssystem Roterende hammer billede

Produktinformation

DeWALT D25303DH-XJ Stvekstraktionssystem Roterende Hammer Oplev kraften og præcisionen i DeWALT D25303DH-XJ, en effektiv roterende hammer designet til professionelle håndværkere. Udstyret med et innovativt støvudsugningssystem, fjerner denne hammer effekt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: DeWALT
Kategori: Håndstøvsugere
EAN: 5035048557389
Varenr.: 120297
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
DeWALT D25303DH-XJ støvudsugning til borehammer - tilbehør
1.599 kr
Til butik
DeWALT D25303DH-XJ støvudsugning til borehammer - tilbehør billede

Produktinformation

Effektiv støvudsugning til elværktøjFå et renere og mere overskueligt arbejde med DeWALT D25303DH-XJ. Dette tilbehør er et støvudsugningssystem til borehammer, der hjælper med at opsamle borestøv direkte ved kilden. Det er udviklet til værktøj fra DeWALT og gør det lettere at holde arbejdsområdet pænt og mere behageligt at arbejde i.Praktisk løsning til renovering og byggeriSystemet er kompakt og let at håndtere med en vægt på 1,4 kg og en længde på 34 cm. Den robuste konstruktion i gul, sort og stål passer naturligt ind blandt DeWALTs elværktøj. Ideelt til håndværkere og gør‑det‑selv‑brugere, der ønsker en enkel løsning til spånsugning ved boring.Produkttype: StøvudsugningssystemKompatibilitet: DeWALTFarve: Sort/gul/rustfrit stålLængde: 34,0 cmVægt: 1,4 kgAntal inkluderet: 1 stk....

Produktspecifikationer

Mærke: Dewalt
Kategori: Spånsugere
Vægt: 2.46g
EAN: 5035048557389
Varenr.: 2138890
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
DeWALT D25303DH-XJ støvudsugning til borehammer - tilbehør
1.619 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
DEWALT 18V XR støvudsugning D25303DH-XJ til DCH273 og DCH274
1.698,11 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Dewalt 18V støvudsugningssystem til borehamre – D25303DH-XJ
1.899 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DEWALT 18V XR støvudsugning D25303DH-XJ til DCH273 og DCH274 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DEWALT 18V XR støvudsugning D25303DH-XJ til DCH273 og DCH274 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.198 kr1.198 krKøb
2Ultrashop1.469 kr1.469 krKøb
3Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
4Vivas DK1.619 kr1.698 krKøb
5EL-GROSSISTEN1.698,11 kr1.698,11 krKøb
6Homeshop DK1.899 kr1.899 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DEWALT 18V XR støvudsugning D25303DH-XJ til DCH273 og DCH274

PriceData har fulgt prisen på DEWALT 18V XR støvudsugning D25303DH-XJ til DCH273 og DCH274 i 179 dage. Laveste pris i perioden er 835 kr (registreret d. 19. december 2025), højeste er 1.236 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.037 kr.

Den nuværende pris på 1.198 kr er 16% over normalprisen. Prisen er steget 21% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for DEWALT 18V XR støvudsugning D25303DH-XJ til DCH273 og DCH274. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for DEWALT 18V XR støvudsugning D25303DH-XJ til DCH273 og DCH274 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.198 kr2 kr (0%)
31. maj 20261.200 kr2 kr (0%)
29. maj 20261.202 kr2 kr (0%)
27. maj 20261.200 kr1 kr (0%)
23. maj 20261.199 kr21 kr (2%)
14. maj 20261.178 kr1 kr (0%)
13. maj 20261.179 kr40 kr (4%)
12. maj 20261.139 kr226 kr (25%)
7. maj 2026913 kr78 kr (8%)
6. maj 2026991 kr78 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret