Gå til hovedindhold

Deltaco Tangentbords-kit med mus, PAN Nordisk layout, USB, s Tastatur og mus

DeltacoComputer – tilbehørEAN: 7333048037350
Pris fra 119 krtil 179,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 60,95 kr (34% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 116 kr 13. mar.

Sammenlign priser på Deltaco Tangentbords-kit med mus, PAN Nordisk layout, USB, s Tastatur og mus og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 119 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
DELTACO Keyboard kit with mouse, PAN Nordic layout, USB, black
-46%119 kr
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
DELTACO Keyboard kit with mouse, PAN Nordic layout, USB, black billede

Produktinformation

DELTACO Tastatur kit med mus, PAN-nordisk layout, USB, sort, Kit med bade mus og tastatur. Musen har et simpelt og stilfuldt design med to knapper og et scrollhjul. Tastaturet er ekstra slankt for at spare plads på dit skrivebord. Både musen og tastaturet er forbundet til computeren via USB. Plug and play, Nordisk layout, Slankt design, Mål Tastatur: (BxDxH): 445x338x20mm, Vægt Tastatur: 431g, Mål Mus: (BxDxH): 63x105x35mm, Vægt Mus: 79g.

Produktspecifikationer

Mærke: DELTACO
Kategori: Pakke
EAN: 7333048037350
Varenr.: 38-71713
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DELTACO TB-700 Sæt med mus og tastatur Kablet Nordisk
119 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
DELTACO Keyboard kit with mouse, PAN Nordic layout, USB, sort
122 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Deltaco Keyboard Kit With Mouse (Nordic) - Tastatur & Mus sæt - Nordisk
122 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Deltaco Tangentbords-kit med mus, PAN Nordisk layout, USB, s Tastatur og mus
179,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Deltaco Tangentbords-kit med mus, PAN Nordisk layout, USB, s Tastatur og mus koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Deltaco Tangentbords-kit med mus, PAN Nordisk layout, USB, s Tastatur og mus koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK119 kr178 krKøb
2CompuMail DK119 kr119 krKøb
3WATTOO.DK122 kr122 krKøb
4Proshop DK122 kr161 krKøb
5Homeshop DK179,95 kr179,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Deltaco Tangentbords-kit med mus, PAN Nordisk layout, USB, s Tastatur og mus

PriceData har fulgt prisen på Deltaco Tangentbords-kit med mus, PAN Nordisk layout, USB, s Tastatur og mus i 163 dage. Laveste pris i perioden er 115 kr (registreret d. 23. december 2025), højeste er 126 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 119 kr.

Den nuværende pris på 119 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 2 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Deltaco Tangentbords-kit med mus, PAN Nordisk layout, USB, s Tastatur og mus. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Deltaco Tangentbords-kit med mus, PAN Nordisk layout, USB, s Tastatur og mus de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. apr. 2026119 kr7 kr (6%)
16. mar. 2026126 kr10 kr (9%)
13. mar. 2026116 kr3 kr (3%)
3. mar. 2026119 kr3 kr (3%)
30. dec. 2025116 kr1 kr (1%)
23. dec. 2025115 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret