Gå til hovedindhold

Logitech® | ERGO K860 - Tastatur - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 - Pan Nordic

LogitechComputer – tilbehørEAN: 5099206085862
Pris fra 722 krtil 1.549 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 827 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 710 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Logitech® | ERGO K860 - Tastatur - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 - Pan Nordic og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 722 kr. 12 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech® | ERGO K860 - Tastatur - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 - Pan Nordic
722 kr
Til butik
Logitech® | ERGO K860 - Tastatur - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 - Pan Nordic billede

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer
Farve: 1
Artikel nr.: 920-009168
EAN: 5099206085862
Varenr.: 5967432
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech ERGO K860 Wireless Ergonomic - Tastatur - Nordisk - Sort
761 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Logitech ERGO K860 Trådlös Tastatur
762 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech ERGO K860 Tastatur Trådløs Pan Nordic
764 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Tastatur Logitech Trådløs Ergo K860
874,69 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tastatur ergonomisk - Logitech ERGO K860 trådløs Pan Nordic
-12%879 kr
Før 994 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tastatur ergonomisk - Logitech ERGO K860 trådløs Pan Nordic
-11%899 kr
Før 1.014 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech Ergo K860 - Ergonomisk Tastatur - Sort - Nordisk
939,95 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech ERGO K860 Tastatur Trådløs Pan Nordic
979 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Logitech Ergo K860 tangentbord Trådlös RF + Bluetooth QWERTY Nordic Svart
-13%1.087 kr
Før 1.249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Ergo K860 Trådløs Nordisk
1.124 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Logitech ERGO K860 GRAPHITE PAN NORDIC Tastatur
1.549 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech® | ERGO K860 - Tastatur - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 - Pan Nordic koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech® | ERGO K860 - Tastatur - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 - Pan Nordic koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK722 kr761 krKøb
2Proshop DK761 kr761 krKøb
3Komplett DK762 kr762 krKøb
4CompuMail DK764 kr764 krKøb
5Hertels Boresko874,69 kr874,69 krKøb
6Boligcenter DK879 kr879 krKøb
7Vivas DK899 kr968 krKøb
8Gucca.dk939,95 kr939,95 krKøb
9Ultrashop979 kr979 krKøb
10Teknikproffset DK1.087 kr1.146 krKøb
11Dustin DK1.124 kr1.210,25 krKøb
12Homeshop DK1.549 kr1.549 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech® | ERGO K860 - Tastatur - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 - Pan Nordic

PriceData har fulgt prisen på Logitech® | ERGO K860 - Tastatur - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 - Pan Nordic i 178 dage. Laveste pris i perioden er 710 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 759 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 724 kr.

Den nuværende pris på 722 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Logitech® | ERGO K860 - Tastatur - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 - Pan Nordic. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Logitech® | ERGO K860 - Tastatur - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 - Pan Nordic de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026722 kr6 kr (1%)
16. maj 2026716 kr8 kr (1%)
15. maj 2026724 kr7 kr (1%)
14. maj 2026731 kr1 kr (0%)
13. maj 2026732 kr8 kr (1%)
19. apr. 2026724 kr1 kr (0%)
18. apr. 2026725 kr1 kr (0%)
17. apr. 2026724 kr1 kr (0%)
16. apr. 2026725 kr13 kr (2%)
15. apr. 2026738 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret