Gå til hovedindhold

Logitech K280e Corded Keyboard - ND - Tastatur - Nordisk - Sort

LogitechComputer – tilbehørEAN: 5099206046849
Pris fra 190 krtil 299,95 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 109,95 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 160 kr 6. maj

Sammenlign priser på Logitech K280e Corded Keyboard - ND - Tastatur - Nordisk - Sort og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 190 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Corded K280e Tastatur Kablet Nordisk
190 kr
Til butik
Logitech Corded K280e Tastatur Kablet Nordisk billede

Produktinformation

Logitech Corded K280e - Tastatur - USB - Nordisk

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 920-005216
EAN: 5099206046849
Varenr.: 95605
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech® | Corded K280e - Tastatur - USB - Nordisk
190 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech K280e Corded Keyboard - ND - Tastatur - Nordisk - Sort
190 kr
Til butik
Logitech K280e Corded Keyboard - ND - Tastatur - Nordisk - Sort billede

Produktinformation

Tastatur, tynd profil med lave taster, USB tilslutning med 1.5m kabel, nordisk layout Det kabelforbundne K280e-tastatur fra Logitech giver dig erhvervskvalitet og værdi for pengene samt et holdbart og behageligt design der kan holde til årevis af krævende kontorarbejde...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: 920-005216
EAN: 5099206046849
Varenr.: 2422147
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech K280e Ledningsført Nordisk
199 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tastatur med kabel Logitech K280e - nordisk layout (USB)
209 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tastatur med kabel Logitech K280e - nordisk layout (USB)
229 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech Corded K280e Tastatur Kablet Nordisk
239 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Logitech K280e Business-tangentbord
241 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Tastatur Logitech Corded K280e
293,44 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Logitech Corded K280e Tastatur Kabling Nordisk Tastatur
299,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech K280e Corded Keyboard - ND - Tastatur - Nordisk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech K280e Corded Keyboard - ND - Tastatur - Nordisk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK190 kr190 krKøb
2CS MEGASTORE DK190 kr229 krKøb
3Proshop DK190 kr229 krKøb
4Dustin DK199 kr285,25 krKøb
5Boligcenter DK209 kr209 krKøb
6Vivas DK229 kr298 krKøb
7Ultrashop239 kr239 krKøb
8Teknikproffset DK241 kr300 krKøb
9RedOffice Konpap293,44 kr293,44 krKøb
10Homeshop DK299,95 kr299,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech K280e Corded Keyboard - ND - Tastatur - Nordisk - Sort

PriceData har fulgt prisen på Logitech K280e Corded Keyboard - ND - Tastatur - Nordisk - Sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 159 kr (registreret d. 4. februar 2026), højeste er 199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 169 kr.

Den nuværende pris på 190 kr er 12% over normalprisen. Prisen er steget 19% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 53 prisændringer for Logitech K280e Corded Keyboard - ND - Tastatur - Nordisk - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 53 prisændringer for Logitech K280e Corded Keyboard - ND - Tastatur - Nordisk - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026190 kr3 kr (2%)
28. maj 2026193 kr1 kr (1%)
27. maj 2026194 kr4 kr (2%)
23. maj 2026198 kr1 kr (1%)
22. maj 2026199 kr3 kr (2%)
21. maj 2026196 kr3 kr (2%)
20. maj 2026199 kr12 kr (6%)
18. maj 2026187 kr1 kr (1%)
17. maj 2026186 kr4 kr (2%)
16. maj 2026182 kr9 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret