Gå til hovedindhold

Dell Keyboard and Mouse KM3322W - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - QWERTY - US International - sort

DellTastaturerEAN: 5397184620984
Pris fra 143 krtil 319 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 176 kr (55% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 135 kr 14. maj

Sammenlign priser på Dell Keyboard and Mouse KM3322W - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - QWERTY - US International - sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 143 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dell Wireless Keyboard and Mouse KM3322W Sæt med mus og tastatur Pressestempel Trådløs US International
143 kr
Til butik
Dell Wireless Keyboard and Mouse KM3322W Sæt med mus og tastatur Pressestempel Trådløs US International billede

Produktinformation

Dell Keyboard and Mouse KM3322W - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - QWERTY - US International - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Artikel nr.: 580-AKFZ
EAN: 5397184620984
Varenr.: 1000539860
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dell KM3322W - Tastatur & Mus sæt - Universal - Sort
169 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dell Keyboard and Mouse KM3322W - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - QWERTY - US International - sort
189 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dell Wireless Keyboard and Mouse KM3322W Sæt med mus og tastatur Pressestempel Trådløs US International
199 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløst tastatur og mus - DELL KM3322W, RF, US International, sort
299 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløst tastatur og mus - DELL KM3322W, RF, US International, sort
319 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell Keyboard and Mouse KM3322W - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - QWERTY - US International - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell Keyboard and Mouse KM3322W - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - QWERTY - US International - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK143 kr143 krKøb
2Proshop DK169 kr208 krKøb
3CS MEGASTORE DK189 kr228 krKøb
4Ultrashop199 kr199 krKøb
5Boligcenter DK299 kr299 krKøb
6Vivas DK319 kr398 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dell Keyboard and Mouse KM3322W - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - QWERTY - US International - sort

PriceData har fulgt prisen på Dell Keyboard and Mouse KM3322W - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - QWERTY - US International - sort i 172 dage. Laveste pris i perioden er 135 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 188 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 165 kr.

Den nuværende pris på 143 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Dell Keyboard and Mouse KM3322W - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - QWERTY - US International - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Dell Keyboard and Mouse KM3322W - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - QWERTY - US International - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026143 kr4 kr (3%)
21. maj 2026147 kr24 kr (14%)
20. maj 2026171 kr1 kr (1%)
17. maj 2026170 kr1 kr (1%)
16. maj 2026169 kr34 kr (25%)
14. maj 2026135 kr4 kr (3%)
7. maj 2026139 kr4 kr (3%)
29. apr. 2026143 kr4 kr (3%)
22. mar. 2026147 kr3 kr (2%)
14. mar. 2026150 kr4 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret