Gå til hovedindhold

Dell Pro Plus Compact Keyboard and Mouse - KM7120W - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 - Pan Nordic - titan grå - med 3 years NBD Advance Exchange - for Latitude 3320, 3520, 7320 Detachable XPS 13 9310, 17 9710

DellTastaturerEAN: 5397184356753
Pris fra 453 krtil 969 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 516 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 450 kr 25. apr.

Sammenlign priser på Dell Pro Plus Compact Keyboard and Mouse - KM7120W - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 - Pan Nordic - titan grå - med 3 years NBD Advance Exchange - for Latitude 3320, 3520, 7320 Detachable XPS 13 9310, 17 9710 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 453 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dell Multi-Device Wireless - Tastatur & Mus sæt - Nordisk - Grå
453 kr
Til butik
Dell Multi-Device Wireless - Tastatur & Mus sæt - Nordisk - Grå billede

Produktinformation

Tastatur og mus-sæt, trådløs, 2.4 GHz, Bluetooth 5.0, Pan Nordic, titan grå, for Latitude 3320, 3520, 7320 Detachable; XPS 13 9310, 17 9710

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: KM7120W-GY-PNN
EAN: 5397184356753
Varenr.: 2909905
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dell Multi-Device KM7120W Sæt med mus og tastatur Saks Trådløs Pan Nordic
574 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dell Pro Plus Compact Keyboard and Mouse - KM7120W - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 - Pan Nordic - titan grå - med 3 years NBD Advance Exchange - for Latitude 3320, 3520, 7320 Detachable XPS 13 9310, 17 9710
617 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
DELL KM7120W tangentbord Trådlös RF + Bluetooth QWERTY Nordic Grå, Titan
-15%630 kr
Før 739 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dell KM7120W keyboard Mouse
969 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell Pro Plus Compact Keyboard and Mouse - KM7120W - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 - Pan Nordic - titan grå - med 3 years NBD Advance Exchange - for Latitude 3320, 3520, 7320 Detachable XPS 13 9310, 17 9710 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell Pro Plus Compact Keyboard and Mouse - KM7120W - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 - Pan Nordic - titan grå - med 3 years NBD Advance Exchange - for Latitude 3320, 3520, 7320 Detachable XPS 13 9310, 17 9710 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK453 kr492 krKøb
2CompuMail DK574 kr574 krKøb
3CS MEGASTORE DK617 kr656 krKøb
4Teknikproffset DK630 kr689 krKøb
5Ultrashop969 kr969 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dell Pro Plus Compact Keyboard and Mouse - KM7120W - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 - Pan Nordic - titan grå - med 3 years NBD Advance Exchange - for Latitude 3320, 3520, 7320 Detachable XPS 13 9310, 17 9710

PriceData har fulgt prisen på Dell Pro Plus Compact Keyboard and Mouse - KM7120W - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 - Pan Nordic - titan grå - med 3 years NBD Advance Exchange - for Latitude 3320, 3520, 7320 Detachable XPS 13 9310, 17 9710 i 184 dage. Laveste pris i perioden er 450 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 567 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 494 kr.

Den nuværende pris på 453 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 21 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Dell Pro Plus Compact Keyboard and Mouse - KM7120W - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 - Pan Nordic - titan grå - med 3 years NBD Advance Exchange - for Latitude 3320, 3520, 7320 Detachable XPS 13 9310, 17 9710. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Dell Pro Plus Compact Keyboard and Mouse - KM7120W - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 - Pan Nordic - titan grå - med 3 years NBD Advance Exchange - for Latitude 3320, 3520, 7320 Detachable XPS 13 9310, 17 9710 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. maj 2026453 kr3 kr (1%)
25. apr. 2026450 kr2 kr (0%)
19. apr. 2026452 kr1 kr (0%)
18. apr. 2026453 kr3 kr (1%)
17. apr. 2026450 kr3 kr (1%)
13. apr. 2026453 kr1 kr (0%)
10. apr. 2026452 kr2 kr (0%)
8. apr. 2026454 kr1 kr (0%)
4. apr. 2026453 kr1 kr (0%)
1. apr. 2026452 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret