Gå til hovedindhold

Lenovo 510 - keyboard and mouse set - US - black - Tastatur & Mus sæt - Amerikansk engelsk - Sort

LenovoEAN: 0191545242762
Pris fra 280 krtil 389 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 109 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 242 kr 25. apr.

Sammenlign priser på Lenovo 510 - keyboard and mouse set - US - black - Tastatur & Mus sæt - Amerikansk engelsk - Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 280 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo 510 Tastatur og mus-sæt Trådløs
280 kr
Til butik
Lenovo 510 Tastatur og mus-sæt Trådløs billede

Produktinformation

Lenovo 510 - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - USA - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Artikel nr.: GX30N81776
EAN: 0191545242762
Varenr.: 994677772
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo 510 - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - USA - sort
310 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo 510 - keyboard and mouse set - US - black - Tastatur & Mus sæt - Amerikansk engelsk - Sort
329 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløst tastatur og mus - Lenovo GX30N81776, fuld størrelse, sort
369 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløst tastatur og mus - Lenovo GX30N81776, fuld størrelse, sort
389 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo 510 - keyboard and mouse set - US - black - Tastatur & Mus sæt - Amerikansk engelsk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo 510 - keyboard and mouse set - US - black - Tastatur & Mus sæt - Amerikansk engelsk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK280 kr280 krKøb
2CS MEGASTORE DK310 kr349 krKøb
3Proshop DK329 kr368 krKøb
4Boligcenter DK369 kr369 krKøb
5Vivas DK389 kr468 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo 510 - keyboard and mouse set - US - black - Tastatur & Mus sæt - Amerikansk engelsk - Sort

PriceData har fulgt prisen på Lenovo 510 - keyboard and mouse set - US - black - Tastatur & Mus sæt - Amerikansk engelsk - Sort i 179 dage. Laveste pris i perioden er 242 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 560 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 317 kr.

Den nuværende pris på 280 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Lenovo 510 - keyboard and mouse set - US - black - Tastatur & Mus sæt - Amerikansk engelsk - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Lenovo 510 - keyboard and mouse set - US - black - Tastatur & Mus sæt - Amerikansk engelsk - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026280 kr89 kr (24%)
30. maj 2026369 kr90 kr (32%)
15. maj 2026279 kr10 kr (4%)
14. maj 2026269 kr1 kr (0%)
13. maj 2026270 kr7 kr (3%)
9. maj 2026277 kr2 kr (1%)
6. maj 2026279 kr1 kr (0%)
4. maj 2026280 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026279 kr37 kr (15%)
25. apr. 2026242 kr38 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret