Gå til hovedindhold

Dell Pro Keyboard and Mouse KM5221W - Retail Box - sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - QWERTY - US International - sort - med 3 years NBD Advance Exchange

DellTastaturerEAN: 5397184513613
Pris fra 272 krtil 439 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 167 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 257 kr 7. maj

Sammenlign priser på Dell Pro Keyboard and Mouse KM5221W - Retail Box - sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - QWERTY - US International - sort - med 3 years NBD Advance Exchange og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 272 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dell Pro KM5221W Sæt med mus og tastatur Pressestempel Trådløs US International
272 kr
Til butik
Dell Pro KM5221W Sæt med mus og tastatur Pressestempel Trådløs US International billede

Produktinformation

Dell Pro Keyboard and Mouse KM5221W - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - QWERTY - US International - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Artikel nr.: 580-AJRC
EAN: 5397184513613
Varenr.: 999016579
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dell Pro Wireless Keyboard and Mouse / 580-AJRC (US International) - Tastatur & Mus sæt - Universal - Sort
272 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dell Pro Keyboard and Mouse KM5221W - Retail Box - sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - QWERTY - US International - sort - med 3 years NBD Advance Exchange
283 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Dell KM5221W trådløst tastatur og mus - RF, US International, sort
419 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dell KM5221W trådløst tastatur og mus - RF, US International, sort
439 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell Pro Keyboard and Mouse KM5221W - Retail Box - sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - QWERTY - US International - sort - med 3 years NBD Advance Exchange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell Pro Keyboard and Mouse KM5221W - Retail Box - sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - QWERTY - US International - sort - med 3 years NBD Advance Exchange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK272 kr272 krKøb
2Proshop DK272 kr311 krKøb
3CS MEGASTORE DK283 kr322 krKøb
4Boligcenter DK419 kr419 krKøb
5Vivas DK439 kr518 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dell Pro Keyboard and Mouse KM5221W - Retail Box - sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - QWERTY - US International - sort - med 3 years NBD Advance Exchange

PriceData har fulgt prisen på Dell Pro Keyboard and Mouse KM5221W - Retail Box - sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - QWERTY - US International - sort - med 3 years NBD Advance Exchange i 185 dage. Laveste pris i perioden er 243 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 323 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 282 kr.

Den nuværende pris på 272 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Dell Pro Keyboard and Mouse KM5221W - Retail Box - sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - QWERTY - US International - sort - med 3 years NBD Advance Exchange. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Dell Pro Keyboard and Mouse KM5221W - Retail Box - sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - QWERTY - US International - sort - med 3 years NBD Advance Exchange de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 2026272 kr15 kr (6%)
7. maj 2026257 kr22 kr (8%)
5. maj 2026279 kr24 kr (8%)
13. mar. 2026303 kr43 kr (17%)
2. mar. 2026260 kr44 kr (14%)
28. feb. 2026304 kr47 kr (18%)
18. feb. 2026257 kr17 kr (6%)
15. feb. 2026274 kr2 kr (1%)
14. feb. 2026272 kr2 kr (1%)
8. feb. 2026274 kr30 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret