Gå til hovedindhold

Gembird Slim Pro Business - keyboard and mouse set full size - QWERTY - US - black Input Device - Tastatur & Mus sæt - Amerikansk engelsk - Sort

GembirdEAN: 8716309136808
Pris fra 144 krtil 219 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 75 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 73 kr 5. maj

Sammenlign priser på Gembird Slim Pro Business - keyboard and mouse set full size - QWERTY - US - black Input Device - Tastatur & Mus sæt - Amerikansk engelsk - Sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 144 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gembird Slim Pro Business - keyboard and mouse set full size - QWERTY - US - black Input Device - Tastatur & Mus sæt - Amerikansk engelsk - Sort
144 kr
Til butik
Gembird Slim Pro Business - keyboard and mouse set full size - QWERTY - US - black Input Device - Tastatur & Mus sæt - Amerikansk engelsk - Sort billede

Produktinformation

Sæt med mus og tastatur, full size, trådløs, 2.4 GHz, QWERTY, USA, sort

Produktspecifikationer

Mærke: Gembird
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: KBS-WPS-01
EAN: 8716309136808
Varenr.: 3467462
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
N--GEMBIRD Slim Pro Business wireless desktop set black US layout
152 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gembird KBS-WPS-01 Slim Pro Business trådløst tastatur- og musesæt - sort, US layout
-17%199 kr
Før 239 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gembird KBS-WPS-01 Slim Pro Business trådløst tastatur- og musesæt - sort, US layout billede

Produktinformation

Elegant trådløst tastatur og mus til arbejde og hverdagGør skrivebordet enkelt med Gembird KBS-WPS-01 - et slankt, fuldstørrelse tastatur med numerisk sektion og tilhørende mus. Det trådløse desktopsæt er skabt til universel brug på kontoret og i hjemmet og giver dig frihed uden kabler. Tasterne er membranbaserede for behagelig skrivning, og musen leverer præcis sporing med 1.200 DPI.Praktiske detaljer til problemfri pc-brugSættet tilsluttes via en kompakt USB Type-A mikro-modtager, så du hurtigt er i gang. Der er LED-indikatorer på tastaturet for tydelig status, og sættet kører på batterier. Musen har hjul til lodret rulning og trykknapper. Farven er monokrom sort, som passer ind i de fleste opsætninger.Forbindelse: RF trådløs via USB Type-A mikro-modtagerTastatur: Fuld størrelse (100 %), QWERTY, US EnglishTastekontakt: Membran, Windows-tasterNumerisk tastatur: JaLED-indikatorer: JaMus: Optisk, 1.200 DPI, hjul med lodret rulningKnap-type (mus): TrykknapperStrøm: Batteri (medfølger ikke)Vægt tastatur: 455 gVægt mus: 60 gKompatible systemer: Windows 10/11, Mac OS X 11–13, ChromeOSIndhold: Tastatur og mus (2 stk.), USB-modtager, brugervejledning...

Produktspecifikationer

Mærke: GEMBIRD
Kategori: Tastaturer
Vægt: 0.67g
EAN: 8716309136808
Varenr.: 2165902
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gembird KBS-WPS-01 Slim Pro Business trådløst tastatur- og musesæt - sort, US layout
-15%219 kr
Før 259 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gembird Slim Pro Business - keyboard and mouse set full size - QWERTY - US - black Input Device - Tastatur & Mus sæt - Amerikansk engelsk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gembird Slim Pro Business - keyboard and mouse set full size - QWERTY - US - black Input Device - Tastatur & Mus sæt - Amerikansk engelsk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK144 kr183 krKøb
2CompuMail DK152 kr152 krKøb
3Boligcenter DK199 kr199 krKøb
4Vivas DK219 kr298 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gembird Slim Pro Business - keyboard and mouse set full size - QWERTY - US - black Input Device - Tastatur & Mus sæt - Amerikansk engelsk - Sort

PriceData har fulgt prisen på Gembird Slim Pro Business - keyboard and mouse set full size - QWERTY - US - black Input Device - Tastatur & Mus sæt - Amerikansk engelsk - Sort i 34 dage. Laveste pris i perioden er 73 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 152 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 118 kr.

Den nuværende pris på 144 kr er 22% over normalprisen. Prisen er steget 97% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Gembird Slim Pro Business - keyboard and mouse set full size - QWERTY - US - black Input Device - Tastatur & Mus sæt - Amerikansk engelsk - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Gembird Slim Pro Business - keyboard and mouse set full size - QWERTY - US - black Input Device - Tastatur & Mus sæt - Amerikansk engelsk - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026144 kr21 kr (17%)
9. maj 2026123 kr27 kr (28%)
7. maj 202696 kr23 kr (32%)
5. maj 202673 kr79 kr (52%)
30. apr. 2026152 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret