Gå til hovedindhold

Dell KB216 - Tastatur - Russisk - Sort

DellTastaturerEAN: 5397063745777
Pris fra 115 krtil 249 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 134 kr (54% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 111 kr 7. maj

Sammenlign priser på Dell KB216 - Tastatur - Russisk - Sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 115 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dell KB216 - Tastatur - Russisk - Sort
115 kr
Til butik
Dell KB216 - Tastatur - Russisk - Sort billede

Produktinformation

Tastatur, USB, QWERTY, russisk, sort, detailsalg

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: 580-ADGR
EAN: 5397063745777
Varenr.: 2775892
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dell KB216 Tastatur Kablet Russisk
120 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dell Kb216 Ledningsført Russisk
244 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dell Multimedia Keyboard-KB216
249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell KB216 - Tastatur - Russisk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell KB216 - Tastatur - Russisk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK115 kr154 krKøb
2CompuMail DK120 kr120 krKøb
3Dustin DK244 kr330,25 krKøb
4Ultrashop249 kr249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dell KB216 - Tastatur - Russisk - Sort

PriceData har fulgt prisen på Dell KB216 - Tastatur - Russisk - Sort i 177 dage. Laveste pris i perioden er 111 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 123 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 117 kr.

Den nuværende pris på 115 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for Dell KB216 - Tastatur - Russisk - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for Dell KB216 - Tastatur - Russisk - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026115 kr1 kr (1%)
12. maj 2026114 kr3 kr (3%)
7. maj 2026111 kr2 kr (2%)
20. apr. 2026113 kr9 kr (7%)
16. apr. 2026122 kr9 kr (8%)
9. apr. 2026113 kr1 kr (1%)
3. apr. 2026112 kr2 kr (2%)
10. mar. 2026114 kr3 kr (3%)
3. mar. 2026117 kr2 kr (2%)
24. feb. 2026119 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret