Gå til hovedindhold

Dell KB216 Multimedia Keyboard Nordic Black - Tastatur - Nordisk - Sort

DellTastaturerEAN: 5397063710669
Pris fra 114 krtil 189 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 75 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 112 kr 21. apr.

Sammenlign priser på Dell KB216 Multimedia Keyboard Nordic Black - Tastatur - Nordisk - Sort og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 114 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dell KB216 Multimedia Keyboard Nordic Black - Tastatur - Nordisk - Sort
114 kr
Til butik
Dell KB216 Multimedia Keyboard Nordic Black - Tastatur - Nordisk - Sort billede

Produktinformation

Tastatur, USB, QWERTY, Pan Nordic, sort, for Inspiron 17R 57XX, 17R 7720; Latitude D630; OptiPlex 50XX, 5250, 90XX; XPS One 27XX

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: 580-ADIR
EAN: 5397063710669
Varenr.: 2511773
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dell KB216 Tastatur Kablet Pan Nordic
132 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dell KB216 - Tastatur - USB - QWERTY - Pan Nordic - sort
166 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
DELL KB216 tangentbord QWERTY Nordiska språk Svart
-26%169 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tastatur med kabel - Dell KB216, Pan Nordic, sort
-15%169 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dell Kb216 Usb Multimedia Keyboard Ledningsført Nordisk
-0%186 kr
Før 186,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tastatur med kabel - Dell KB216, Pan Nordic, sort
-14%189 kr
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dell KB216 Tastatur Kablet Pan Nordic
189 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell KB216 Multimedia Keyboard Nordic Black - Tastatur - Nordisk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell KB216 Multimedia Keyboard Nordic Black - Tastatur - Nordisk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK114 kr153 krKøb
2CompuMail DK132 kr132 krKøb
3CS MEGASTORE DK166 kr205 krKøb
4Teknikproffset DK169 kr228 krKøb
5Boligcenter DK169 kr169 krKøb
6Dustin DK186 kr272,25 krKøb
7Vivas DK189 kr258 krKøb
8Ultrashop189 kr189 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dell KB216 Multimedia Keyboard Nordic Black - Tastatur - Nordisk - Sort

PriceData har fulgt prisen på Dell KB216 Multimedia Keyboard Nordic Black - Tastatur - Nordisk - Sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 112 kr (registreret d. 21. april 2026), højeste er 185 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 148 kr.

Den nuværende pris på 114 kr er 23% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 63 prisændringer for Dell KB216 Multimedia Keyboard Nordic Black - Tastatur - Nordisk - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 63 prisændringer for Dell KB216 Multimedia Keyboard Nordic Black - Tastatur - Nordisk - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026114 kr1 kr (1%)
28. maj 2026115 kr1 kr (1%)
14. maj 2026114 kr2 kr (2%)
21. apr. 2026112 kr1 kr (1%)
20. apr. 2026113 kr18 kr (14%)
19. apr. 2026131 kr1 kr (1%)
14. apr. 2026132 kr2 kr (1%)
11. apr. 2026134 kr2 kr (1%)
10. apr. 2026136 kr4 kr (3%)
8. apr. 2026132 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret