Gå til hovedindhold

Dell KB216 - keyboard - AZERTY - French - black - Tastatur - Fransk - Sort

DellTastaturerEAN: 5397063704446
Pris fra 150 krtil 299 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 149 kr (50% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 132 kr 19. apr.

Sammenlign priser på Dell KB216 - keyboard - AZERTY - French - black - Tastatur - Fransk - Sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 150 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dell KB216 - keyboard - AZERTY - French - black - Tastatur - Fransk - Sort
150 kr
Til butik
Dell KB216 - keyboard - AZERTY - French - black - Tastatur - Fransk - Sort billede

Produktinformation

Tastatur, USB, AZERTY, fransk, sort

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: 580-ADGU
EAN: 5397063704446
Varenr.: 3229643
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dell KB216 Tastatur Kablet Fransk
157 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dell KB216 keyboard USB AZERTY
299 kr
Til butik
Dell KB216 keyboard USB AZERTY billede

Produktinformation

Dell KB216 Keyboard USB AZERTY - Varenummer: 580-ADGU Oplev præcision og komfort med Dell KB216 Keyboard USB AZERTY, designet til daglig brug på kontoret eller derhjemme. Med sit AZERTY-layout passer tastaturet perfekt til fransktalende brugere. Den kompa...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Forside
EAN: 5397063704446
Varenr.: 51076

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell KB216 - keyboard - AZERTY - French - black - Tastatur - Fransk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell KB216 - keyboard - AZERTY - French - black - Tastatur - Fransk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK150 kr189 krKøb
2CompuMail DK157 kr157 krKøb
3Ultrashop299 kr299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dell KB216 - keyboard - AZERTY - French - black - Tastatur - Fransk - Sort

PriceData har fulgt prisen på Dell KB216 - keyboard - AZERTY - French - black - Tastatur - Fransk - Sort i 180 dage. Laveste pris i perioden er 128 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 238 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 151 kr.

Den nuværende pris på 150 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Dell KB216 - keyboard - AZERTY - French - black - Tastatur - Fransk - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Dell KB216 - keyboard - AZERTY - French - black - Tastatur - Fransk - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026150 kr7 kr (5%)
15. maj 2026143 kr1 kr (1%)
7. maj 2026144 kr7 kr (5%)
6. maj 2026137 kr5 kr (4%)
19. apr. 2026132 kr5 kr (4%)
18. apr. 2026137 kr10 kr (7%)
13. apr. 2026147 kr4 kr (3%)
11. apr. 2026151 kr2 kr (1%)
24. mar. 2026153 kr4 kr (3%)
23. mar. 2026149 kr4 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret