Gå til hovedindhold

Dell KB216 - keyboard - US International (QWERTY) - Tastatur - Hvid

DellTastaturerEAN: 5397063704026
Pris fra 122 krtil 279 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 157 kr (56% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 113 kr 16. maj

Sammenlign priser på Dell KB216 - keyboard - US International (QWERTY) - Tastatur - Hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 122 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dell KB216 - keyboard - US International (QWERTY) - Tastatur - Hvid
122 kr
Til butik
Dell KB216 - keyboard - US International (QWERTY) - Tastatur - Hvid billede

Produktinformation

Tastatur, USB, USA International (QWERTY), hvid, for Inspiron 3459; Latitude 34XX, 35XX, E7470; Precision Mobile Workstation 3510, 5510, 7510

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: 580-ADGM
EAN: 5397063704026
Varenr.: 2675232
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dell KB216 Tastatur Kablet US International
135 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tastatur med kabel DELL KB216 USB QWERTY US International - hvid
209 kr
Til butik
Tastatur med kabel DELL KB216 USB QWERTY US International - hvid billede

Produktinformation

Fordele ved trådet tastatur til pcDELL KB216 er et pålideligt, fuldendt tastatur til daglig brug på kontor og hjemme. Det slanke, hvide design passer ind på ethvert skrivebord, og ø-udformede taster giver behagelig og præcis indtastning. Med numerisk tastatur, Windows-taster og medie-/genvejstaster får du hurtig adgang til de funktioner, du bruger mest.Designet til problemfri arbejdsflowTastaturet er spildafvisende og bygget i plast med ensfarvet overflade, så du kan arbejde trygt. Den lige formfaktor i standardstørrelse giver god plads til både skrive- og talopgaver. USB-forbindelsen sikrer stabil drift uden batterier, og det fungerer med Windows.Forbindelse: USB (kablet)Layout: QWERTY, US InternationalFormfaktor: Standard med numerisk tastaturTaster: Ø-stil, multimedie- og genvejstaster, Windows-tasterBelysning: IngenSpildafvisende: JaIndikatorlamper: JaFarve: HvidMateriale: PlastStrømkilde: USBMål (B × D × H): 44,2 × 12,7 × 2,44 cmVægt: 0,503 kgAntal i pakken: 1 stk.Mus inkluderet: NejAnbefalet brug: Universal...

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Tastaturer
Vægt: 0.51g
EAN: 5397063704026
Varenr.: 1899417
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tastatur med kabel DELL KB216 USB QWERTY US International - hvid
229 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dell KB216 keyboard USB QWERTY US
279 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell KB216 - keyboard - US International (QWERTY) - Tastatur - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell KB216 - keyboard - US International (QWERTY) - Tastatur - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK122 kr161 krKøb
2CompuMail DK135 kr135 krKøb
3Boligcenter DK209 kr209 krKøb
4Vivas DK229 kr308 krKøb
5Ultrashop279 kr279 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dell KB216 - keyboard - US International (QWERTY) - Tastatur - Hvid

PriceData har fulgt prisen på Dell KB216 - keyboard - US International (QWERTY) - Tastatur - Hvid i 178 dage. Laveste pris i perioden er 112 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 459 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 133 kr.

Den nuværende pris på 122 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for Dell KB216 - keyboard - US International (QWERTY) - Tastatur - Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for Dell KB216 - keyboard - US International (QWERTY) - Tastatur - Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026122 kr9 kr (8%)
16. maj 2026113 kr14 kr (11%)
14. maj 2026127 kr11 kr (9%)
8. maj 2026116 kr1 kr (1%)
7. maj 2026115 kr1 kr (1%)
6. maj 2026116 kr11 kr (9%)
27. apr. 2026127 kr6 kr (5%)
24. apr. 2026121 kr1 kr (1%)
20. apr. 2026122 kr2 kr (2%)
16. apr. 2026124 kr3 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret