Gå til hovedindhold

DANFOSS Aveo Servicetermostat med indbygget føler. Indstillingsområde 7-28°C, Frostsikring, Servicepakdåse

DanfossEludstyrEAN: 5702424626259
Pris fra 278 krtil 383,75 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 105,75 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 264 kr 22. mar.

Sammenlign priser på DANFOSS Aveo Servicetermostat med indbygget føler. Indstillingsområde 7-28°C, Frostsikring, Servicepakdåse og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 278 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Danfoss Aveo RA/V servicetermostat med pakdåse, hvid
278 kr
Til butik
Danfoss Aveo RA/V servicetermostat med pakdåse, hvid billede

Produktinformation

Få verdens hurtigst reagerende termostat med Danfoss Aveo RA/V Ved at benytte en speciel gasfyldt teknologi, er Danfoss' Aveo RA/V radiatortermostat i stand til, med enorm præcision, at regulere rummets temperatur hurtigt og energieffektivt. I udgangs...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Danfoss
Kategori: Varmesystemer
EAN: 5702424626259
Varenr.: 403224061
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Danfoss Aveo RA/V servicetermostat med indbygget føler og servicepakdåse
279 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DANFOSS Aveo Servicetermostat med indbygget føler. Indstillingsområde 7-28°C, Frostsikring, Servicepakdåse
288 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Danfoss Aveo servicetermostat RA/V, inkl. pakdse
289 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Danfoss Aveo RA/V servicetermostat med pakdåse, hvid
319 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Danfoss aveo service 7-28°c
348,75 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Danfoss Aveo Service 7-28°C
359,83 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Danfoss Aveo servicetermostat med pakdåse. 34 mm. RA/V
383,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DANFOSS Aveo Servicetermostat med indbygget føler. Indstillingsområde 7-28°C, Frostsikring, Servicepakdåse koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DANFOSS Aveo Servicetermostat med indbygget føler. Indstillingsområde 7-28°C, Frostsikring, Servicepakdåse koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS278 kr278 krKøb
2Proshop DK279 kr318 krKøb
3CS MEGASTORE DK288 kr327 krKøb
4WATTOO.DK289 kr289 krKøb
5BilligVVS DK319 kr319 krKøb
6MaintainIt348,75 kr348,75 krKøb
7Billigelogvvs.dk359,83 kr359,83 krKøb
8vvsfittings.dk383,75 kr383,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DANFOSS Aveo Servicetermostat med indbygget føler. Indstillingsområde 7-28°C, Frostsikring, Servicepakdåse

PriceData har fulgt prisen på DANFOSS Aveo Servicetermostat med indbygget føler. Indstillingsområde 7-28°C, Frostsikring, Servicepakdåse i 182 dage. Laveste pris i perioden er 263 kr (registreret d. 10. januar 2026), højeste er 279 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 272 kr.

Den nuværende pris på 278 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for DANFOSS Aveo Servicetermostat med indbygget føler. Indstillingsområde 7-28°C, Frostsikring, Servicepakdåse. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for DANFOSS Aveo Servicetermostat med indbygget føler. Indstillingsområde 7-28°C, Frostsikring, Servicepakdåse de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026278 kr1 kr (0%)
29. maj 2026279 kr1 kr (0%)
28. maj 2026278 kr1 kr (0%)
12. maj 2026279 kr1 kr (0%)
8. maj 2026278 kr1 kr (0%)
11. apr. 2026279 kr4 kr (1%)
8. apr. 2026275 kr3 kr (1%)
3. apr. 2026272 kr8 kr (3%)
22. mar. 2026264 kr8 kr (3%)
15. feb. 2026272 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret