Gå til hovedindhold

DANFOSS Aveo Servicetermostat med fjernføler, 2m kapillarrør. Indstillingsområde 7-26°C, Frostsikring, Servicepakdåse

DanfossEludstyrEAN: 5702424626266
Pris fra 380 krtil 526,25 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 146,25 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 368 kr 29. maj

Sammenlign priser på DANFOSS Aveo Servicetermostat med fjernføler, 2m kapillarrør. Indstillingsområde 7-26°C, Frostsikring, Servicepakdåse og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 380 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DANFOSS Aveo Servicetermostat med fjernføler, 2m kapillarrør. Indstillingsområde 7-26°C, Frostsikring, Servicepakdåse
380 kr
Til butik
DANFOSS Aveo Servicetermostat med fjernføler, 2m kapillarrør. Indstillingsområde 7-26°C, Frostsikring, Servicepakdåse billede

Produktspecifikationer

Mærke: Danfoss
Kategori: Radiatorventiler
Farve: 1
Artikel nr.: 5702424626266
EAN: 5702424626266
Varenr.: 20707893
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Danfoss Aveo RA/V servicetermostat med fjernføler 2 m og servicepakdåse
380 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Danfoss Aveo RA/V servicetermostat med pakdåse, fjernføler, hvid
380 kr
Til butik
Danfoss Aveo RA/V servicetermostat med pakdåse, fjernføler, hvid billede

Produktinformation

Få verdens hurtigst reagerende termostat med Danfoss Aveo RA/V Ved at benytte en speciel gasfyldt teknologi, er Danfoss' Aveo RA/V radiatortermostat i stand til, med enorm præcision, at regulere rummets temperatur hurtigt og energieffektivt. I udgangs...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Danfoss
Kategori: Varmesystemer
EAN: 5702424626266
Varenr.: 403224063
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Danfoss Aveo RA/V servicetermostat med pakdåse, fjernføler, hvid
399 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Danfoss Aveo Service fjernfler, 2m, 7-26C, RA/V
426 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Danfoss Aveo RA/V servicetermostat med pakdåse, fjernføler, hvid
429 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Danfoss Aveo Service fjernføler, 2m. 7-26°C, RA/V
460,99 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Danfoss Aveo servicetermostat med fjernføler og pakdåse. RA/V. 34 mm.
467,5 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Danfoss Aveo Service Fjernf, 2M. 7-26°C
509,79 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Danfoss aveo service fjernf, 2m. 7-26°c
526,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DANFOSS Aveo Servicetermostat med fjernføler, 2m kapillarrør. Indstillingsområde 7-26°C, Frostsikring, Servicepakdåse koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DANFOSS Aveo Servicetermostat med fjernføler, 2m kapillarrør. Indstillingsområde 7-26°C, Frostsikring, Servicepakdåse koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK380 kr419 krKøb
2Proshop DK380 kr419 krKøb
3LavprisVVS380 kr380 krKøb
4CompletVVS399 kr399 krKøb
5WATTOO.DK426 kr426 krKøb
6BilligVVS DK429 kr429 krKøb
7EL-GROSSISTEN460,99 kr460,99 krKøb
8vvsfittings.dk467,5 kr467,5 krKøb
9Billigelogvvs.dk509,79 kr509,79 krKøb
10MaintainIt526,25 kr526,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DANFOSS Aveo Servicetermostat med fjernføler, 2m kapillarrør. Indstillingsområde 7-26°C, Frostsikring, Servicepakdåse

PriceData har fulgt prisen på DANFOSS Aveo Servicetermostat med fjernføler, 2m kapillarrør. Indstillingsområde 7-26°C, Frostsikring, Servicepakdåse i 183 dage. Laveste pris i perioden er 345 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 387 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 376 kr.

Den nuværende pris på 380 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for DANFOSS Aveo Servicetermostat med fjernføler, 2m kapillarrør. Indstillingsområde 7-26°C, Frostsikring, Servicepakdåse. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for DANFOSS Aveo Servicetermostat med fjernføler, 2m kapillarrør. Indstillingsområde 7-26°C, Frostsikring, Servicepakdåse de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026380 kr12 kr (3%)
29. maj 2026368 kr1 kr (0%)
28. maj 2026369 kr11 kr (3%)
26. maj 2026380 kr3 kr (1%)
25. maj 2026377 kr2 kr (1%)
24. maj 2026379 kr1 kr (0%)
16. maj 2026380 kr2 kr (1%)
15. maj 2026382 kr1 kr (0%)
2. maj 2026383 kr4 kr (1%)
29. apr. 2026387 kr6 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret