Gå til hovedindhold

DANFOSS Aveo Servicetermostat med indbygget føler. Indstillingsområde 7-28°C, Frostsikring, Servicepakdåse

DanfossEludstyrEAN: 5702424626235
Pris fra 259 krtil 351,25 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 92,25 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 253 kr 9. apr.

Sammenlign priser på DANFOSS Aveo Servicetermostat med indbygget føler. Indstillingsområde 7-28°C, Frostsikring, Servicepakdåse og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 259 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Danfoss Aveo RA/VL servicetermostat med indbygget føler og servicepakdåse
259 kr
Til butik
Danfoss Aveo RA/VL servicetermostat med indbygget føler og servicepakdåse billede

Produktinformation

Danfoss Aveo Servicetermostat med indbygget føler. Indstillingsområde 7-28°C, Frostsikring, Servicepakdåse.

Produktspecifikationer

Mærke: Danfoss
Kategori: Radiatorer og ventiler
Artikel nr.: 015G4051
EAN: 5702424626235
Varenr.: 3353170
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Danfoss Aveo RA/VL servicetermostat med pakdåse, hvid
259 kr
Til butik
Danfoss Aveo RA/VL servicetermostat med pakdåse, hvid billede

Produktinformation

Få verdens hurtigst reagerende termostat med Danfoss Aveo RA/VL Ved at benytte en speciel gasfyldt teknologi, er Danfoss' Aveo RA/VL radiatortermostat i stand til, med enorm præcision, at regulere rummets temperatur hurtigt og energieffektivt. I udgan...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Danfoss
Kategori: Varmesystemer
EAN: 5702424626235
Varenr.: 403224051
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DANFOSS Aveo Servicetermostat med indbygget føler. Indstillingsområde 7-28°C, Frostsikring, Servicepakdåse
263 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Danfoss Aveo RA/VL servicetermostat med pakdåse, hvid
289 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Danfoss aveo service 7-28°c
323,75 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Danfoss Aveo Service 7-28°C
333,77 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Danfoss Aveo servicetermostat med pakdåse. 26mm. RA/VL
351,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DANFOSS Aveo Servicetermostat med indbygget føler. Indstillingsområde 7-28°C, Frostsikring, Servicepakdåse koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DANFOSS Aveo Servicetermostat med indbygget føler. Indstillingsområde 7-28°C, Frostsikring, Servicepakdåse koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK259 kr298 krKøb
2LavprisVVS259 kr259 krKøb
3CS MEGASTORE DK263 kr302 krKøb
4BilligVVS DK289 kr289 krKøb
5MaintainIt323,75 kr323,75 krKøb
6Billigelogvvs.dk333,77 kr333,77 krKøb
7vvsfittings.dk351,25 kr351,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DANFOSS Aveo Servicetermostat med indbygget føler. Indstillingsområde 7-28°C, Frostsikring, Servicepakdåse

PriceData har fulgt prisen på DANFOSS Aveo Servicetermostat med indbygget føler. Indstillingsområde 7-28°C, Frostsikring, Servicepakdåse i 167 dage. Laveste pris i perioden er 230 kr (registreret d. 9. januar 2026), højeste er 259 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 245 kr.

Den nuværende pris på 259 kr er 6% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for DANFOSS Aveo Servicetermostat med indbygget føler. Indstillingsområde 7-28°C, Frostsikring, Servicepakdåse. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for DANFOSS Aveo Servicetermostat med indbygget føler. Indstillingsområde 7-28°C, Frostsikring, Servicepakdåse de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026259 kr1 kr (0%)
29. maj 2026258 kr1 kr (0%)
5. maj 2026259 kr6 kr (2%)
9. apr. 2026253 kr1 kr (0%)
19. feb. 2026252 kr5 kr (2%)
17. feb. 2026257 kr5 kr (2%)
5. feb. 2026252 kr10 kr (4%)
20. jan. 2026242 kr12 kr (5%)
17. jan. 2026230 kr11 kr (5%)
16. jan. 2026241 kr11 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret