Gå til hovedindhold

DANFOSS Aveo Servicetermostat med indbygget føler. Indstillingsområde 7-28°C, Frostsikring

DanfossEludstyrEAN: 5702424626273
Pris fra 187 krtil 327,5 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 140,5 kr (43% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på DANFOSS Aveo Servicetermostat med indbygget føler. Indstillingsområde 7-28°C, Frostsikring og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 187 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Danfoss Aveo servicetermostat RA/VL med indbygget føler
187 kr
Til butik
Danfoss Aveo servicetermostat RA/VL med indbygget føler billede

Produktinformation

Danfoss Aveo Servicetermostat med indbygget føler. Indstillingsområde 7-28°C, frostsikring.

Produktspecifikationer

Mærke: Danfoss
Kategori: Radiatorer og ventiler
Artikel nr.: 015G4050
EAN: 5702424626273
Varenr.: 3275982
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Danfoss Aveo servicetermostat RA/VL, hvid
215 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DANFOSS Aveo Servicetermostat med indbygget føler. Indstillingsområde 7-28°C, Frostsikring
215 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Danfoss Aveo RA/VL servicetermostat, hvid
216 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Danfoss Aveo servicetermostat RA/VL med indbygget føler
239 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Servicetermostat ra/vl, indb.føler
242,5 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Servicetermostat Ra/Vl, Indb.Føler
250,29 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Danfoss Aveo Servicetermostat RA/VL
262,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Danfoss Aveo RA/VL servicetermostat, hvid
269 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Danfoss Aveo servicetermostat 26mm. RA/VL
327,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DANFOSS Aveo Servicetermostat med indbygget føler. Indstillingsområde 7-28°C, Frostsikring koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DANFOSS Aveo Servicetermostat med indbygget føler. Indstillingsområde 7-28°C, Frostsikring koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK187 kr226 krKøb
2WATTOO.DK215 kr215 krKøb
3CS MEGASTORE DK215 kr254 krKøb
4LavprisVVS216 kr216 krKøb
5Homeshop DK239 kr239 krKøb
6MaintainIt242,5 kr242,5 krKøb
7Billigelogvvs.dk250,29 kr250,29 krKøb
8VVS.dk262,75 kr262,75 krKøb
9BilligVVS DK269 kr269 krKøb
10vvsfittings.dk327,5 kr327,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DANFOSS Aveo Servicetermostat med indbygget føler. Indstillingsområde 7-28°C, Frostsikring

PriceData har fulgt prisen på DANFOSS Aveo Servicetermostat med indbygget føler. Indstillingsområde 7-28°C, Frostsikring i 182 dage. Laveste pris i perioden er 184 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 205 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 191 kr.

Den nuværende pris på 187 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for DANFOSS Aveo Servicetermostat med indbygget føler. Indstillingsområde 7-28°C, Frostsikring. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for DANFOSS Aveo Servicetermostat med indbygget føler. Indstillingsområde 7-28°C, Frostsikring de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. mar. 2026187 kr18 kr (9%)
4. mar. 2026205 kr18 kr (10%)
11. jan. 2026187 kr3 kr (2%)
15. dec. 2025190 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret