Gå til hovedindhold

Damixa Rep.Sæt/tud 13202 Til svingtud (1sæt). Serie 64

DamixaSanitetEAN: 5708516242192
Pris fra 47 krtil 59 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 12 kr (20% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Damixa Rep.Sæt/tud 13202 Til svingtud (1sæt). Serie 64 og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 47 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Damixa Rep.Sæt/tud 13202 Serie 64 til sv.Tud (1sæt)
47 kr
Til butik
Damixa Rep.Sæt/tud 13202 Serie 64 til sv.Tud (1sæt) billede

Produktinformation

Damixa Reparationssæt/Tud 13202 Serie 64 Til Svejsetud (1Sæt)

Produktspecifikationer

Mærke: Damixa
Kategori: Damixa reservedele til armaturer
EAN: 5708516242192
Varenr.: 239200
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Damixa reparationssæt til svingtud serie 16
50 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Damixa Rep.Sæt/tud 13202 - Serie 64 til sv.Tud (1sæt)
51,05 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Damixa Repsæt Til Tud Serie 64
51,96 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Damixa Rep.Sæt/tud 13202 Til svingtud (1sæt). Serie 64
52,5 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Damixa O-ring t/tud S64 13202
53 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Damixa repsæt til tud serie 64
53,75 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
DAMIXA REPSÆT TIL TUD SERIE 64
57,96 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Damixa O-ringe til tud serie 64
59 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Damixa Rep.Sæt/tud 13202 Til svingtud (1sæt). Serie 64 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Damixa Rep.Sæt/tud 13202 Til svingtud (1sæt). Serie 64 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk47 kr47 krKøb
2Proshop DK50 kr89 krKøb
3CS MEGASTORE DK51,05 kr90,05 krKøb
4Billigelogvvs.dk51,96 kr51,96 krKøb
5vvsfittings.dk52,5 kr52,5 krKøb
6WATTOO.DK53 kr53 krKøb
7MaintainIt53,75 kr53,75 krKøb
8EL-GROSSISTEN57,96 kr57,96 krKøb
9CompletVVS59 kr59 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Damixa Rep.Sæt/tud 13202 Til svingtud (1sæt). Serie 64

PriceData har fulgt prisen på Damixa Rep.Sæt/tud 13202 Til svingtud (1sæt). Serie 64 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 42 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 50 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 46 kr.

Den nuværende pris på 47 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Damixa Rep.Sæt/tud 13202 Til svingtud (1sæt). Serie 64. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Damixa Rep.Sæt/tud 13202 Til svingtud (1sæt). Serie 64 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202647 kr3 kr (6%)
18. maj 202650 kr2 kr (4%)
16. maj 202648 kr2 kr (4%)
8. maj 202650 kr1 kr (2%)
6. maj 202649 kr1 kr (2%)
5. maj 202650 kr1 kr (2%)
24. apr. 202649 kr1 kr (2%)
23. apr. 202650 kr1 kr (2%)
10. jan. 202649 kr5 kr (11%)
9. jan. 202644 kr1,5 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret