Gå til hovedindhold

Ideal Standard & Børma Børma Rep.sæt t 24 mm tud - A2. lux før 2003

Ideal Standard & BørmaSanitetEAN: 5708559006546
Pris fra 74 krtil 88,75 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 14,75 kr (17% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Børma Rep.sæt t 24 mm tud - A2. lux før 2003 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 74 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Børma-Lux reparationssæt til tud
74 kr
Til butik
Børma-Lux reparationssæt til tud billede

Produktinformation

Reperationssæt fra Børma-Lux Reparationsssæt til Ø24 mm tud. Passer til A2/Børma Lux armaturer produceret før 2003.

Produktspecifikationer

Kategori: Ideal standard & Børma reservedele
Størrelse: 24 mm
EAN: 5708559006546
Varenr.: 745110203
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Børma Rep.sæt t 24 mm tud A2. lux før 2003
74 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Børma Rep.sæt t 24 mm tud - A2. lux før 2003
75 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Børma-Lux reparationssæt t/tud
78 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Børma-Lux reparationssæt t/tud
79 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Børma Rep. sæt til tud A2 1998-2003
81,86 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Brma reperationsst til brmalux tud
83 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Børma Rep. sæt til tud A2 1998-2003
88,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Børma Rep.sæt t 24 mm tud - A2. lux før 2003 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Børma Rep.sæt t 24 mm tud - A2. lux før 2003 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS74 kr74 krKøb
2Elvvs.dk74 kr74 krKøb
3CS MEGASTORE DK75 kr114 krKøb
4CompletVVS78 kr78 krKøb
5BilligVVS DK79 kr79 krKøb
6EL-GROSSISTEN81,86 kr81,86 krKøb
7WATTOO.DK83 kr83 krKøb
8vvsfittings.dk88,75 kr88,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Børma Rep.sæt t 24 mm tud - A2. lux før 2003

PriceData har fulgt prisen på Børma Rep.sæt t 24 mm tud - A2. lux før 2003 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 60 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 78 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 72 kr.

Den nuværende pris på 74 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Børma Rep.sæt t 24 mm tud - A2. lux før 2003. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Børma Rep.sæt t 24 mm tud - A2. lux før 2003 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202674 kr1 kr (1%)
29. maj 202675 kr1 kr (1%)
27. maj 202674 kr1 kr (1%)
26. maj 202675 kr1 kr (1%)
24. maj 202676 kr1 kr (1%)
17. maj 202675 kr
10. maj 202674,44 kr
18. apr. 202675 kr3 kr (4%)
17. apr. 202678 kr3 kr (4%)
9. mar. 202675 kr3 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret