Gå til hovedindhold

Damixa Rep. Sæt Komplet Vippearm til bundventil 13065

DamixaSanitetEAN: 5708516149859
Pris fra 150 krtil 219 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 69 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Damixa Rep. Sæt Komplet Vippearm til bundventil 13065 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 150 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Damixa Repr.Sæt 13065 - Komplet Vippearm til bv.
150 kr
Til butik
Damixa Repr.Sæt 13065 - Komplet Vippearm til bv. billede

Produktspecifikationer

Kategori: Armaturer og reservedele
Farve: 1
Artikel nr.: DAM-1306500
EAN: 5708516149859
Varenr.: 5062606
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Damixa Rep. Sæt Komplet Vippearm til bundventil 13065
151 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Damixa vippestang til bundventil 185 mm
151 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Damixa Repr.Sæt 13065 Komplet Vippearm til bv.
163 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Damixa reparationssæt vippestang for bundventil
172,53 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Damixa Repr.Sæt Komplet Vippearm til bundventil 13065
177,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Damixa vippestang t/bundventil 185 mm
-10%179 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Damixa vippearm til bundventil
219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Damixa Rep. Sæt Komplet Vippearm til bundventil 13065 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Damixa Rep. Sæt Komplet Vippearm til bundventil 13065 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK150 kr189 krKøb
2Proshop DK151 kr190 krKøb
3LavprisVVS151 kr151 krKøb
4Elvvs.dk163 kr163 krKøb
5EL-GROSSISTEN172,53 kr172,53 krKøb
6vvsfittings.dk177,5 kr177,5 krKøb
7BilligVVS DK179 kr179 krKøb
8CompletVVS219 kr219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Damixa Rep. Sæt Komplet Vippearm til bundventil 13065

PriceData har fulgt prisen på Damixa Rep. Sæt Komplet Vippearm til bundventil 13065 i 179 dage. Laveste pris i perioden er 129 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 159 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 142 kr.

Den nuværende pris på 150 kr er 6% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Damixa Rep. Sæt Komplet Vippearm til bundventil 13065. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Damixa Rep. Sæt Komplet Vippearm til bundventil 13065 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026150 kr2 kr (1%)
23. apr. 2026152 kr2 kr (1%)
21. apr. 2026150 kr2 kr (1%)
20. apr. 2026152 kr2 kr (1%)
2. apr. 2026150 kr4 kr (3%)
22. mar. 2026154 kr1 kr (1%)
4. mar. 2026155 kr4 kr (3%)
3. mar. 2026159 kr30 kr (23%)
8. feb. 2026129 kr13 kr (9%)
7. feb. 2026142 kr13 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret