Gå til hovedindhold

Damixa G-Type komplet føler t/termostat rep.sæt

DamixaSanitetEAN: 5708516603979
Pris fra 1.224 krtil 1.411,25 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 187,25 kr (13% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.196 kr 3. mar.

Sammenlign priser på Damixa G-Type komplet føler t/termostat rep.sæt og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1224 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Damixa termostat G-Type, føler
-13%1.224 kr
Før 1.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Damixa termostat G-Type, føler billede

Produktinformation

Damixa reparationssæt termostat G-Type, føler.

Produktspecifikationer

Mærke: Damixa
Kategori: Damixa reservedele
Farve: chrome
EAN: 5708516603979
Varenr.: 745121193
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Damixa Reperationssæt termostat gtype (føler )
1.263 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Damixa reparationssæt termostat
1.263 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Damixa G-Type komplet føler t/termostat rep.sæt
1.299 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Damixa G Type V3.0 termostat (komplet føler)
-9%1.358 kr
Før 1.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Damixa Reperationssæt termostat gtype (føler )
1.403,73 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Damixa Reperationssæt termostat gtype (føler )
1.411 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Damixa rep.sæt G V3.0
1.411,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Damixa G-Type komplet føler t/termostat rep.sæt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Damixa G-Type komplet føler t/termostat rep.sæt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.224 kr1.224 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.263 kr1.263 krKøb
3Proshop DK1.263 kr1.263 krKøb
4CompletVVS1.299 kr1.299 krKøb
5BilligVVS DK1.358 kr1.358 krKøb
6EL-GROSSISTEN1.403,73 kr1.403,73 krKøb
7Elvvs.dk1.411 kr1.411 krKøb
8vvsfittings.dk1.411,25 kr1.411,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Damixa G-Type komplet føler t/termostat rep.sæt

PriceData har fulgt prisen på Damixa G-Type komplet føler t/termostat rep.sæt i 182 dage. Laveste pris i perioden er 994 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 1.288 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.166 kr.

Den nuværende pris på 1.224 kr er 5% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Damixa G-Type komplet føler t/termostat rep.sæt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Damixa G-Type komplet føler t/termostat rep.sæt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.224 kr38 kr (3%)
29. maj 20261.262 kr26 kr (2%)
17. maj 20261.288 kr47,89 kr (4%)
10. maj 20261.240,11 kr2,89 kr (0%)
3. maj 20261.243 kr10 kr (1%)
18. apr. 20261.233 kr10 kr (1%)
17. apr. 20261.243 kr10 kr (1%)
3. apr. 20261.233 kr10 kr (1%)
31. mar. 20261.243 kr47 kr (4%)
3. mar. 20261.196 kr74 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret