Gå til hovedindhold

Dahua LM27-E231B 27'' 1920 x 1080 (Full HD) IPS HDMI DisplayPort 165Hz Skærm - GEEKD.dk

DahuaComputerskærmeEAN: 6939554937774
Pris fra 1.259 krtil 1.379 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 120 kr (9% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Dahua LM27-E231B 27'' 1920 x 1080 (Full HD) IPS HDMI DisplayPort 165Hz Skærm - GEEKD.dk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1259 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dahua LM27-E231B 27'' 1920 x 1080 (Full HD) IPS HDMI DisplayPort 180Hz Skærm
1.259 kr
Til butik
Dahua LM27-E231B 27'' 1920 x 1080 (Full HD) IPS HDMI DisplayPort 180Hz Skærm billede

Produktinformation

Dahua LM27-E231B 27" Full HD IPS Monitor Oplev krystalklar visuel præcision med Dahua LM27-E231B, en 27" Full HD skærm med en opløsning på 1920 x 1080 pixel. Denne monitor er udstyret med IPS-teknologi, der sikrer fantastiske farver og brede s

Produktspecifikationer

Kategori: TV & Lyd
EAN: 6939554937774
Varenr.: 73481
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Dahua LM27-E231B 27'' 1920 x 1080 (Full HD) IPS HDMI DisplayPort 165Hz Skærm - GEEKD.dk
-8%1.299 kr
Før 1.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dahua LM27-E231B 27'' 1920 x 1080 (Full HD) IPS HDMI DisplayPort 165Hz Skærm - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Dahua LM27-E231B 27'' Full HD IPS Gaming Skærm - Større, Hurtigere og Mere Farverig Gør din gaming- og medieoplevelse endnu bedre med Dahua LM27-E231B. Med en stor 27" skærm, 180Hz opdateringshastighed, og 1ms responstid, leverer denn

Produktspecifikationer

Mærke: Dahua
Kategori: Gamer Skærm
EAN: 6939554937774
Varenr.: 49473753153872
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Dahua LM27‑E231B 27" gaming monitor
1.359 kr
Til butik
Dahua LM27‑E231B 27" gaming monitor billede

Produktinformation

Oplev spil og underholdning på en stor 27" skærmDahua LM27‑E231B er en 27" gaming monitor, der giver dig en bred og indlevende billedflade til spil, film og hverdagsbrug. Den slanke ramme og stabile fod gør den let at placere på skrivebordet, så du kan fordybe dig i dine favoritspil og få mere plads til multitasking.Designet til gaming og daglig brugSkærmen er skabt til dig, der ønsker en gaming skærm med et rent og moderne udtryk. Det enkle, trebenede stativ holder skærmen sikkert, mens den smalle kant giver et stilrent setup, der klæder både hjemme- og kontormiljøer.Skærmstørrelse: 27"Model: LM27‑E231BProdukttype: Gaming monitorBrand: Dahua...

Produktspecifikationer

Mærke: Dahua
Kategori: Skærme
Vægt: 16.5g
EAN: 6939554937774
Varenr.: 2133364
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dahua LM27‑E231B 27" gaming monitor
1.379 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dahua LM27-E231B 27'' 1920 x 1080 (Full HD) IPS HDMI DisplayPort 165Hz Skærm - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dahua LM27-E231B 27'' 1920 x 1080 (Full HD) IPS HDMI DisplayPort 165Hz Skærm - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop1.259 kr1.259 krKøb
2Geekd1.299 kr1.299 krKøb
3Boligcenter DK1.359 kr1.359 krKøb
4Vivas DK1.379 kr1.568 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dahua LM27-E231B 27'' 1920 x 1080 (Full HD) IPS HDMI DisplayPort 165Hz Skærm - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Dahua LM27-E231B 27'' 1920 x 1080 (Full HD) IPS HDMI DisplayPort 165Hz Skærm - GEEKD.dk i 43 dage. Laveste pris i perioden er 1.259 kr (registreret d. 24. april 2026), højeste er 1.299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.279 kr.

Den nuværende pris på 1.259 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Dahua LM27-E231B 27'' 1920 x 1080 (Full HD) IPS HDMI DisplayPort 165Hz Skærm - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Dahua LM27-E231B 27'' 1920 x 1080 (Full HD) IPS HDMI DisplayPort 165Hz Skærm - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20261.259 kr40 kr (3%)
24. maj 20261.299 kr40 kr (3%)
19. maj 20261.259 kr40 kr (3%)
18. maj 20261.299 kr40 kr (3%)
28. apr. 20261.259 kr40 kr (3%)
27. apr. 20261.299 kr40 kr (3%)
24. apr. 20261.259 kr40 kr (3%)
23. apr. 20261.299 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret