Gå til hovedindhold

D-Link Smart+ DGS-1210-10 - Switch - Administreret - 8 x 10/100/1000 + 2 x SFP - desktop, monterbar på stativ

D-LinkHubs og switchesEAN: 0790069467707
Pris fra 737 krtil 1.689 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 952 kr (56% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 735 kr 28. maj

Sammenlign priser på D-Link Smart+ DGS-1210-10 - Switch - Administreret - 8 x 10/100/1000 + 2 x SFP - desktop, monterbar på stativ og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 737 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
D-Link DGS 1210-10 Switch 10-porte Gigabit
737 kr
Til butik
D-Link DGS 1210-10 Switch 10-porte Gigabit billede

Produktinformation

D-Link DGS 1210-10 - Switch - smart - 8 x 10/100/1000 + 2 x Gigabit SFP - desktop, monterbar på stativ

Produktspecifikationer

Mærke: D-Link
Artikel nr.: DGS-1210-10/E
EAN: 0790069467707
Varenr.: 1000623852
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
D-link Smart+ Dgs-1210-10
-0%1.111 kr
Før 1.111,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
D-Link Smart+ DGS-1210-10 - Switch - Administreret - 8 x 10/100/1000 + 2 x SFP - desktop, monterbar på stativ
1.174 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
D-Link 10-Port Gigabit Smart Switch
1.269 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
10-ports Gigabit Smart Administreret Netværksswitch
-13%1.689 kr
Før 1.949 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad D-Link Smart+ DGS-1210-10 - Switch - Administreret - 8 x 10/100/1000 + 2 x SFP - desktop, monterbar på stativ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad D-Link Smart+ DGS-1210-10 - Switch - Administreret - 8 x 10/100/1000 + 2 x SFP - desktop, monterbar på stativ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK737 kr737 krKøb
2Dustin DK1.111 kr1.197,25 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.174 kr1.174 krKøb
4Ultrashop1.269 kr1.269 krKøb
5Estore DK1.689 kr1.689 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for D-Link Smart+ DGS-1210-10 - Switch - Administreret - 8 x 10/100/1000 + 2 x SFP - desktop, monterbar på stativ

PriceData har fulgt prisen på D-Link Smart+ DGS-1210-10 - Switch - Administreret - 8 x 10/100/1000 + 2 x SFP - desktop, monterbar på stativ i 183 dage. Laveste pris i perioden er 735 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 1.249 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 887 kr.

Den nuværende pris på 737 kr er 17% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 38 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 66 prisændringer for D-Link Smart+ DGS-1210-10 - Switch - Administreret - 8 x 10/100/1000 + 2 x SFP - desktop, monterbar på stativ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 66 prisændringer for D-Link Smart+ DGS-1210-10 - Switch - Administreret - 8 x 10/100/1000 + 2 x SFP - desktop, monterbar på stativ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026737 kr2 kr (0%)
28. maj 2026735 kr2 kr (0%)
26. maj 2026737 kr7 kr (1%)
18. maj 2026744 kr9 kr (1%)
14. maj 2026753 kr54 kr (7%)
15. apr. 2026807 kr14 kr (2%)
10. apr. 2026793 kr1 kr (0%)
7. apr. 2026792 kr15 kr (2%)
2. apr. 2026807 kr12 kr (2%)
1. apr. 2026795 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret