Gå til hovedindhold

D-Link Web Smart DGS-1210-52 - Switch - Administreret - 48 x 10/100/1000 + 4 x Gigabit SFP - desktop, monterbar på stativ

D-LinkHubs og switchesEAN: 0790069467790
Pris fra 2.779 krtil 3.236 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 457 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.755 kr 27. maj

Sammenlign priser på D-Link Web Smart DGS-1210-52 - Switch - Administreret - 48 x 10/100/1000 + 4 x Gigabit SFP - desktop, monterbar på stativ og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2779 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
D-Link DGS 1210-52 Switch 48-porte Gigabit
2.779 kr
Til butik
D-Link DGS 1210-52 Switch 48-porte Gigabit billede

Produktinformation

D-Link DGS 1210-52 - Switch - 48 x 10/100/1000 + 4 x SFP - desktop, monterbar på stativ - AC 100/230 V

Produktspecifikationer

Mærke: D-Link
Artikel nr.: DGS-1210-52/E
EAN: 0790069467790
Varenr.: 1000674948
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
D-Link Web Smart DGS-1210-52 - Switch - Administreret - 48 x 10/100/1000 + 4 x Gigabit SFP - desktop, monterbar på stativ
2.790 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
D-link Web Smart Dgs-1210-52
-0%3.236 kr
Før 3.236,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
D-link Web Smart Dgs-1210-52 billede

Produktinformation

48 Gigabit-porte og 4 SFP-slots giver fleksibel tilslutning med høj tæthed Administreret L2 med funktioner som QoS og flowkontrol prioriterer kritisk trafik 104 Gbit/s switchkapacitet holder ydeevnen stabil under spidsbelastninger IGMP snooping og STP optimerer multicast og forhindrer netværkssløjfer Rackmonteret 1U-design passer i standardskabe og sparer plads i travle racks...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: D-Link
Kategori: Switche
Artikel nr.: DGS-1210-52/E
EAN: 0790069467790
Varenr.: 5010654613

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad D-Link Web Smart DGS-1210-52 - Switch - Administreret - 48 x 10/100/1000 + 4 x Gigabit SFP - desktop, monterbar på stativ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad D-Link Web Smart DGS-1210-52 - Switch - Administreret - 48 x 10/100/1000 + 4 x Gigabit SFP - desktop, monterbar på stativ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.779 kr2.779 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.790 kr2.790 krKøb
3Dustin DK3.236 kr3.322,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for D-Link Web Smart DGS-1210-52 - Switch - Administreret - 48 x 10/100/1000 + 4 x Gigabit SFP - desktop, monterbar på stativ

PriceData har fulgt prisen på D-Link Web Smart DGS-1210-52 - Switch - Administreret - 48 x 10/100/1000 + 4 x Gigabit SFP - desktop, monterbar på stativ i 132 dage. Laveste pris i perioden er 2.374 kr (registreret d. 22. januar 2026), højeste er 3.035 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.767 kr.

Den nuværende pris på 2.779 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for D-Link Web Smart DGS-1210-52 - Switch - Administreret - 48 x 10/100/1000 + 4 x Gigabit SFP - desktop, monterbar på stativ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for D-Link Web Smart DGS-1210-52 - Switch - Administreret - 48 x 10/100/1000 + 4 x Gigabit SFP - desktop, monterbar på stativ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20262.779 kr24 kr (1%)
27. maj 20262.755 kr12 kr (0%)
26. maj 20262.767 kr12 kr (0%)
20. maj 20262.779 kr11 kr (0%)
14. maj 20262.790 kr245 kr (8%)
13. maj 20263.035 kr245 kr (9%)
9. maj 20262.790 kr224 kr (7%)
8. maj 20263.014 kr235 kr (8%)
5. maj 20262.779 kr207 kr (8%)
23. jan. 20262.572 kr198 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret