Gå til hovedindhold

D-link 8-Port Gigabit Easy Desktop Switch, 8-port 10/100/1000Mbps, hvi

D-LinkHubs og switchesEAN: 0790069365690
Pris fra 140 krtil 202 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 62 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 132 kr 18. maj

Sammenlign priser på D-link 8-Port Gigabit Easy Desktop Switch, 8-port 10/100/1000Mbps, hvi og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 140 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
D-Link GO-SW-8GE Switch 8-porte Gigabit
140 kr
Til butik
D-Link GO-SW-8GE Switch 8-porte Gigabit billede

Produktinformation

D-Link GO-SW-8GE - Switch - ikke administreret - 8 x 10/100/1000 - desktop

Produktspecifikationer

Mærke: D-Link
Artikel nr.: GO-SW-8G/E
EAN: 0790069365690
Varenr.: 97290
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
D-Link GO-SW-8G 8-Port Gigabit Easy Desktop Switch
141 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværksswitch D-Link GO-SW-8GE 8-porte Gigabit
-10%179 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Netværksswitch D-Link GO-SW-8GE 8-porte Gigabit billede

Produktinformation

D-Link GO-SW-8GE - Switch - ikke administreret - 8 x 10/100/1000 - desktopGenereltEgenskaber: Datatransportauto-uplink (auto MDI/MDI-X)gem og sendhalv dupleksmodusfuld dupleksmodusJumbo Frames supportGreen EthernetEnhedstype: Switch - 8 porte - ikke administreretJumborammesupport: 9216 byteMAC adresse table størrelse: 8K indtastningshukommelseOverensstemmelsesstandarder: IEEE 802.3IEEE 802.3uIEEE 802.3abIEEE 802.3xIEEE 802.3azPakningstype: DesktopPorte: 8 x 10/100/1000Præstation: Omkoblingskapacitet: 16 GbpsStatusindikatorer: Ports transmissionshastighedstrømlink/aktivitetUndertype: Gigabit EthernetEkspansion / KonnektivitetInterface: 8 x 1000Base-T RJ-45EffektENERGY STAR-certificeret: JaStrømenhed: Ekstern strømforsyningStrømforbrug ved drift: 3.56 WattDiverseMTBF (forventet tid mellem fejl): 412,433 timerOverensstemmelsesstandarder: FCC Klasse B-certificeretULVCCI Class B ITEcULICES-003 Class BC-Tick Class BCCCWEEEANATELLVDMål og vægtBredde: 14.2 cmDybde: 7.5 cmHøjde:...

Produktspecifikationer

Mærke: D-Link
Kategori: Switches
Vægt: 0.27g
EAN: 0790069365690
Varenr.: 1813473
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
D-link Dlinkgo 8-port Gigabit Ethernet Switch Go-sw-8g
-0%186 kr
Før 186,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværksswitch D-Link GO-SW-8GE 8-porte Gigabit
-9%199 kr
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
D-Link GO-SW-8GE Switch 8-porte Gigabit
199 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
D-link 8-Port Gigabit Easy Desktop Switch, 8-port 10/100/1000Mbps, hvi
-28%202 kr
Før 279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad D-link 8-Port Gigabit Easy Desktop Switch, 8-port 10/100/1000Mbps, hvi koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad D-link 8-Port Gigabit Easy Desktop Switch, 8-port 10/100/1000Mbps, hvi koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK140 kr140 krKøb
2Proshop DK141 kr180 krKøb
3Boligcenter DK179 kr179 krKøb
4Dustin DK186 kr272,25 krKøb
5Vivas DK199 kr268 krKøb
6Ultrashop199 kr199 krKøb
7Teknikproffset DK202 kr251 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for D-link 8-Port Gigabit Easy Desktop Switch, 8-port 10/100/1000Mbps, hvi

PriceData har fulgt prisen på D-link 8-Port Gigabit Easy Desktop Switch, 8-port 10/100/1000Mbps, hvi i 125 dage. Laveste pris i perioden er 132 kr (registreret d. 18. maj 2026), højeste er 165 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 153 kr.

Den nuværende pris på 140 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for D-link 8-Port Gigabit Easy Desktop Switch, 8-port 10/100/1000Mbps, hvi. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for D-link 8-Port Gigabit Easy Desktop Switch, 8-port 10/100/1000Mbps, hvi de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026140 kr4 kr (3%)
20. maj 2026144 kr12 kr (9%)
18. maj 2026132 kr1 kr (1%)
17. maj 2026133 kr1 kr (1%)
16. maj 2026134 kr1 kr (1%)
15. maj 2026135 kr1 kr (1%)
14. maj 2026136 kr1 kr (1%)
13. maj 2026137 kr1 kr (1%)
12. maj 2026138 kr1 kr (1%)
11. maj 2026139 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret