Gå til hovedindhold

D-link 5-Port Gigabit Easy Desktop Switch, 5-ports 10/100/1000Mbps,

D-LinkHubs og switchesEAN: 0790069365676
Pris fra 121 krtil 218 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 97 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 112 kr 3. apr.

Sammenlign priser på D-link 5-Port Gigabit Easy Desktop Switch, 5-ports 10/100/1000Mbps, og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 121 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
D-Link GO-SW-5G Switch 5-porte Gigabit
121 kr
Til butik
D-Link GO-SW-5G Switch 5-porte Gigabit billede

Produktinformation

D-Link GO-SW-5G - Switch - ikke administreret - 5 x 10/100/1000 - desktop

Produktspecifikationer

Mærke: D-Link
Artikel nr.: GO-SW-5G/E
EAN: 0790069365676
Varenr.: 1091234
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
D-link Go-sw-5g
124 kr
Til butik
D-link Go-sw-5g billede

Produktinformation

Fem Gigabit RJ-45-porte giver plug-and-play-kablet forbindelse Fuld duplex og auto MDI/MDI-X maksimerer gennemløb, forenkler opsætning Support for jumbo-rammer op til 9216 byte forbedrer overførsel af store filer 10G switchkapacitet holder pakkevideresendelse responsiv under belastning Kompakt hvidt kabinet med LED'er, lavt strømforbrug på 3,9 W og 1,15 M timers MTBF...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: D-Link
Kategori: Switche
Artikel nr.: GO-SW-5G/E
EAN: 0790069365676
Varenr.: 5010881811
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
D-link 5-Port Gigabit Easy Desktop Switch, 5-ports 10/100/1000Mbps,
-12%149 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
D-link 5-Port Gigabit Easy Desktop Switch, 5-ports 10/100/1000Mbps, billede

Produktinformation

D-link 5-Port Gigabit Easy Desktop Switch, 5-ports 10/100/1000Mbps,, Switch som er udviklet med høj ydeevne og lang holdbarhed takket være D-Link's, Green, teknologi. Tydelige LED viser status for hver port. Mål(BxDxH): 97x79x28mm.

Produktspecifikationer

Mærke: D-Link
Kategori: Switches
EAN: 0790069365676
Varenr.: 38-18447
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
D-Link GO-SW-5G 5-Port Gigabit Easy Desktop Switch
218 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad D-link 5-Port Gigabit Easy Desktop Switch, 5-ports 10/100/1000Mbps, koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad D-link 5-Port Gigabit Easy Desktop Switch, 5-ports 10/100/1000Mbps, koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK121 kr121 krKøb
2Dustin DK124 kr210,25 krKøb
3Teknikproffset DK149 kr198 krKøb
4Proshop DK218 kr257 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for D-link 5-Port Gigabit Easy Desktop Switch, 5-ports 10/100/1000Mbps,

PriceData har fulgt prisen på D-link 5-Port Gigabit Easy Desktop Switch, 5-ports 10/100/1000Mbps, i 131 dage. Laveste pris i perioden er 109 kr (registreret d. 23. januar 2026), højeste er 124 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 117 kr.

Den nuværende pris på 121 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for D-link 5-Port Gigabit Easy Desktop Switch, 5-ports 10/100/1000Mbps,. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for D-link 5-Port Gigabit Easy Desktop Switch, 5-ports 10/100/1000Mbps, de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026121 kr6 kr (5%)
7. maj 2026115 kr7 kr (6%)
26. apr. 2026122 kr1 kr (1%)
22. apr. 2026121 kr3 kr (2%)
21. apr. 2026124 kr2 kr (2%)
15. apr. 2026122 kr1 kr (1%)
9. apr. 2026123 kr3 kr (3%)
8. apr. 2026120 kr8 kr (7%)
3. apr. 2026112 kr3 kr (3%)
31. mar. 2026115 kr8 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret