Gå til hovedindhold

D-link 5-Port Ethernet Easy Desktop Switch, 5-port 10/100Mbps, hvid

D-LinkHubs og switchesEAN: 0790069388262
Pris fra 64 krtil 139 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 75 kr (54% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på D-link 5-Port Ethernet Easy Desktop Switch, 5-port 10/100Mbps, hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 64 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
D-Link GO-SW-5E 5-Port Fast Ethernet Unmanaged Desktop Switch
64 kr
Til butik
D-Link GO-SW-5E 5-Port Fast Ethernet Unmanaged Desktop Switch billede

Produktinformation

Switch, 5 x 10/100, desktop

Produktspecifikationer

Mærke: D-Link
Kategori: Switch
Artikel nr.: GO-SW-5E
EAN: 0790069388262
Varenr.: 2424908
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
D-link 5-Port Ethernet Easy Desktop Switch, 5-port 10/100Mbps, hvid
-45%65 kr
Før 119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
dlinkgo GO-SW-5E Switch 5-porte 10/100
68 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
D-link Dlinkgo 5-port Easy Desktop Switch
69 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
D-Link 5-Port 10/100M Desktop Switch
99 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
GO-SW-5E 5-Port Fast Ethernet Easy Desktop Switch
-13%139 kr
Før 159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad D-link 5-Port Ethernet Easy Desktop Switch, 5-port 10/100Mbps, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad D-link 5-Port Ethernet Easy Desktop Switch, 5-port 10/100Mbps, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK64 kr103 krKøb
2Teknikproffset DK65 kr114 krKøb
3CompuMail DK68 kr68 krKøb
4Dustin DK69 kr155,25 krKøb
5Ultrashop99 kr99 krKøb
6Estore DK139 kr139 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for D-link 5-Port Ethernet Easy Desktop Switch, 5-port 10/100Mbps, hvid

PriceData har fulgt prisen på D-link 5-Port Ethernet Easy Desktop Switch, 5-port 10/100Mbps, hvid i 52 dage. Laveste pris i perioden er 64 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 65 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 64 kr.

Den nuværende pris på 64 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for D-link 5-Port Ethernet Easy Desktop Switch, 5-port 10/100Mbps, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for D-link 5-Port Ethernet Easy Desktop Switch, 5-port 10/100Mbps, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202664 kr1 kr (2%)
25. maj 202665 kr1 kr (2%)
23. maj 202664 kr1 kr (2%)
9. maj 202665 kr1 kr (2%)
4. maj 202664 kr1 kr (2%)
17. apr. 202665 kr1 kr (2%)
11. apr. 202664 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret