Gå til hovedindhold

D-Link 16-port Gigabit Easy Desktop Switch, 16-port 10/100/1000Mbps, s

D-LinkHubs og switchesEAN: 0790069396618
Pris fra 482 krtil 684 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 202 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 429 kr 13. maj

Sammenlign priser på D-Link 16-port Gigabit Easy Desktop Switch, 16-port 10/100/1000Mbps, s og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 482 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
D-Link GO-SW-16G Switch 16-porte Gigabit
482 kr
Til butik
D-Link GO-SW-16G Switch 16-porte Gigabit billede

Produktinformation

D-Link GO-SW-16G - Switch - ikke administreret - 16 x 10/100/1000 - desktop

Produktspecifikationer

Mærke: D-Link
Artikel nr.: GO-SW-16G/E
EAN: 0790069396618
Varenr.: 988417557
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
D-Link GO-SW-16G 16-Port Gigabit Desktop Switch
485 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
D-link Go-sw-16g
-0%511 kr
Før 511,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
D-link Go-sw-16g billede

Produktinformation

16 Gigabit RJ-45-porte giver enkle, højhastigheds plug-and-play-forbindelser 1U metalrackmount-chassis sparer plads i racket og øger holdbarheden QoS, jumbo frames og 8 køer prioriterer kritisk applikationstrafik Store-and-forward-switching med 8K MAC-tabel holder pakker pålidelige Lavt effektforbrug på 11,7 W med medfølgende 12 V DC-adapter reducerer energiforbruget...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: D-Link
Kategori: Switche
Artikel nr.: GO-SW-16G/E
EAN: 0790069396618
Varenr.: 5011104012
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
D-Link 16-Port GIGABIT EASY DESKTOP
639 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
D-Link 16-port Gigabit Easy Desktop Switch, 16-port 10/100/1000Mbps, s
684 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad D-Link 16-port Gigabit Easy Desktop Switch, 16-port 10/100/1000Mbps, s koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad D-Link 16-port Gigabit Easy Desktop Switch, 16-port 10/100/1000Mbps, s koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK482 kr482 krKøb
2Proshop DK485 kr524 krKøb
3Dustin DK511 kr597,25 krKøb
4Ultrashop639 kr639 krKøb
5Teknikproffset DK684 kr733 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for D-Link 16-port Gigabit Easy Desktop Switch, 16-port 10/100/1000Mbps, s

PriceData har fulgt prisen på D-Link 16-port Gigabit Easy Desktop Switch, 16-port 10/100/1000Mbps, s i 142 dage. Laveste pris i perioden er 429 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 484 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 452 kr.

Den nuværende pris på 482 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for D-Link 16-port Gigabit Easy Desktop Switch, 16-port 10/100/1000Mbps, s. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for D-Link 16-port Gigabit Easy Desktop Switch, 16-port 10/100/1000Mbps, s de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026482 kr45 kr (10%)
22. maj 2026437 kr4 kr (1%)
20. maj 2026433 kr4 kr (1%)
15. maj 2026437 kr3 kr (1%)
14. maj 2026434 kr5 kr (1%)
13. maj 2026429 kr4 kr (1%)
12. maj 2026433 kr4 kr (1%)
11. maj 2026437 kr4 kr (1%)
10. maj 2026433 kr4 kr (1%)
9. maj 2026437 kr12 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret