Gå til hovedindhold

Creality3D Creality Creality CR-PLA Silk - 1.75mm - 1kg Sølv 6971636408901 Modsvarer: N/A

Creality3DEAN: 6971636408901
Pris fra 167 krtil 306 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 139 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 140 kr 13. mar.

Sammenlign priser på Creality Creality CR-PLA Silk - 1.75mm - 1kg Sølv 6971636408901 Modsvarer: N/A og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 167 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Creality3D CR-Silk PLA filament 1.75mm Sølv
167 kr
Til butik
Creality3D CR-Silk PLA filament 1.75mm Sølv billede

Produktinformation

Creality3D - Sølv - 1 kg - boks - CR-Silk PLA filament (3D)

Produktspecifikationer

Mærke: Creality3D
Artikel nr.: 3301120007
EAN: 6971636408901
Varenr.: 1001841114
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Creality Creality CR-PLA Silk - 1.75mm - 1kg Sølv 6971636408901 Modsvarer: N/A
-10%206 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Creality Creality CR-PLA Silk - 1.75mm - 1kg Sølv 6971636408901 Modsvarer: N/A billede

Produktinformation

Højglans og silkeagtig tekstur Det silkeagtige og højglansede udseende tiltrækker opmærksomhed og skiller sig ud fra filamenter og modeller. Glat og fint silkeagtigt touch Få en perlemorsagtig og smuk printoverflade uden polering, glat modelleringsoverflade med perlemorsagtigt og unikt touch. Pæn vikling, jævn fremføring Pæn vikling uden sammenfiltring, og materialet føres jævnt frem under printning. Opgraderet sejhed uden brud Professionelt designet formel til at forbedre glansen og øge filamentets sejhed.

Produktspecifikationer

Mærke: Creality
Kategori: PLA-filament,3D skrivarförbrukning
EAN: 6971636408901
Varenr.: 6971636408901
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Creality CR-Silk PLA-filament (sølv)
306 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Creality Creality CR-PLA Silk - 1.75mm - 1kg Sølv 6971636408901 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Creality Creality CR-PLA Silk - 1.75mm - 1kg Sølv 6971636408901 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK167 kr167 krKøb
2InkClub DK206 kr206 krKøb
3CS MEGASTORE DK306 kr345 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Creality Creality CR-PLA Silk - 1.75mm - 1kg Sølv 6971636408901 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Creality Creality CR-PLA Silk - 1.75mm - 1kg Sølv 6971636408901 Modsvarer: N/A i 175 dage. Laveste pris i perioden er 140 kr (registreret d. 24. januar 2026), højeste er 229 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 202 kr.

Den nuværende pris på 167 kr er 17% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Creality Creality CR-PLA Silk - 1.75mm - 1kg Sølv 6971636408901 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Creality Creality CR-PLA Silk - 1.75mm - 1kg Sølv 6971636408901 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026167 kr39 kr (19%)
21. maj 2026206 kr62 kr (43%)
20. maj 2026144 kr62 kr (30%)
6. maj 2026206 kr23 kr (10%)
3. maj 2026229 kr71 kr (45%)
2. maj 2026158 kr71 kr (31%)
1. maj 2026229 kr71 kr (45%)
30. apr. 2026158 kr71 kr (31%)
25. apr. 2026229 kr71 kr (45%)
24. apr. 2026158 kr71 kr (31%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret