Gå til hovedindhold

Creality3D Creality Creality CR-PLA Silk - 1.75mm - 1kg Lilla 6971636408116 Modsvarer: N/A

Creality3DEAN: 6971636408116
Pris fra 144 krtil 206 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 62 kr (30% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Creality Creality CR-PLA Silk - 1.75mm - 1kg Lilla 6971636408116 Modsvarer: N/A og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 144 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CR-Silk PLA Creality Filament (lilla)
144 kr
Til butik
CR-Silk PLA Creality Filament (lilla) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Creality3D
Kategori: 3D-printer forbrugsstoffer
Farve: 12
Artikel nr.: 3301120005
EAN: 6971636408116
Varenr.: 21029853
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Creality3D CR-Silk PLA filament 1.75mm Lilla
190 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Creality Creality CR-PLA Silk - 1.75mm - 1kg Lilla 6971636408116 Modsvarer: N/A
-10%206 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Creality Creality CR-PLA Silk - 1.75mm - 1kg Lilla 6971636408116 Modsvarer: N/A billede

Produktinformation

Højglans og silkeagtig tekstur Det silkeagtige og højglansede udseende tiltrækker opmærksomhed og skiller sig ud fra filamenter og modeller. Glat og fint silkeagtigt touch Få en perlemorsagtig og smuk printoverflade uden polering, glat modelleringsoverflade med perlemorsagtigt og unikt touch. Pæn vikling, jævn fremføring Pæn vikling uden sammenfiltring, og materialet føres jævnt frem under printning. Opgraderet sejhed uden brud Professionelt designet formel til at forbedre glansen og øge filamentets sejhed.

Produktspecifikationer

Mærke: Creality
Kategori: PLA-filament,3D skrivarförbrukning
EAN: 6971636408116
Varenr.: 6971636408116

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Creality Creality CR-PLA Silk - 1.75mm - 1kg Lilla 6971636408116 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Creality Creality CR-PLA Silk - 1.75mm - 1kg Lilla 6971636408116 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK144 kr183 krKøb
2CompuMail DK190 kr190 krKøb
3InkClub DK206 kr206 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Creality Creality CR-PLA Silk - 1.75mm - 1kg Lilla 6971636408116 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Creality Creality CR-PLA Silk - 1.75mm - 1kg Lilla 6971636408116 Modsvarer: N/A i 182 dage. Laveste pris i perioden er 144 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 251 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 201 kr.

Den nuværende pris på 144 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Creality Creality CR-PLA Silk - 1.75mm - 1kg Lilla 6971636408116 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Creality Creality CR-PLA Silk - 1.75mm - 1kg Lilla 6971636408116 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026144 kr46 kr (24%)
22. maj 2026190 kr46 kr (32%)
9. maj 2026144 kr20 kr (12%)
30. apr. 2026164 kr65 kr (28%)
25. apr. 2026229 kr46 kr (25%)
23. apr. 2026183 kr46 kr (20%)
7. feb. 2026229 kr22 kr (9%)
6. feb. 2026251 kr22 kr (10%)
2. feb. 2026229 kr1 kr (0%)
1. feb. 2026228 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret