Gå til hovedindhold

Creality3D Creality Creality CR-PLA Silk - 1.75mm - 1kg Guld 6971636408895 Modsvarer: N/A

Creality3DEAN: 6971636408895
Pris fra 206 krtil 317 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 111 kr (35% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 148 kr 15. maj

Sammenlign priser på Creality Creality CR-PLA Silk - 1.75mm - 1kg Guld 6971636408895 Modsvarer: N/A og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 206 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Creality Creality CR-PLA Silk - 1.75mm - 1kg Guld 6971636408895 Modsvarer: N/A
-10%206 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Creality Creality CR-PLA Silk - 1.75mm - 1kg Guld 6971636408895 Modsvarer: N/A billede

Produktinformation

Højglans og silkeagtig tekstur Det silkeagtige og højglansede udseende tiltrækker opmærksomhed og skiller sig ud fra filamenter og modeller. Glat og fint silkeagtigt touch Få en perlemorsagtig og smuk printoverflade uden polering, glat modelleringsoverflade med perlemorsagtigt og unikt touch. Pæn vikling, jævn fremføring Pæn vikling uden sammenfiltring, og materialet føres jævnt frem under printning. Opgraderet sejhed uden brud Professionelt designet formel til at forbedre glansen og øge filamentets sejhed.

Produktspecifikationer

Mærke: Creality
Kategori: PLA-filament,3D skrivarförbrukning
EAN: 6971636408895
Varenr.: 6971636408895
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Creality3D CR-Silk PLA filament 1.75mm Gylden
212 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Filament CR-Silk PLA Creality (Złoty)
317 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Creality Creality CR-PLA Silk - 1.75mm - 1kg Guld 6971636408895 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Creality Creality CR-PLA Silk - 1.75mm - 1kg Guld 6971636408895 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1InkClub DK206 kr206 krKøb
2CompuMail DK212 kr212 krKøb
3CS MEGASTORE DK317 kr356 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Creality Creality CR-PLA Silk - 1.75mm - 1kg Guld 6971636408895 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Creality Creality CR-PLA Silk - 1.75mm - 1kg Guld 6971636408895 Modsvarer: N/A i 153 dage. Laveste pris i perioden er 148 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 229 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 200 kr.

Den nuværende pris på 206 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Creality Creality CR-PLA Silk - 1.75mm - 1kg Guld 6971636408895 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Creality Creality CR-PLA Silk - 1.75mm - 1kg Guld 6971636408895 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 2026206 kr58 kr (39%)
15. maj 2026148 kr58 kr (28%)
13. maj 2026206 kr58 kr (39%)
9. maj 2026148 kr58 kr (28%)
7. maj 2026206 kr48 kr (30%)
29. apr. 2026158 kr1 kr (1%)
24. apr. 2026159 kr68 kr (30%)
23. apr. 2026227 kr2 kr (1%)
4. apr. 2026229 kr2 kr (1%)
28. mar. 2026227 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret