Gå til hovedindhold

Creality3D Creality Creality CR-PLA Silk - 1.75mm - 1kg Blå 6971636408161 Modsvarer: N/A

Creality3DEAN: 6971636408161
Pris fra 135 krtil 206 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 71 kr (34% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Creality Creality CR-PLA Silk - 1.75mm - 1kg Blå 6971636408161 Modsvarer: N/A og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 135 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CR-Silk PLA Creality Filament (blå)
135 kr
Til butik
CR-Silk PLA Creality Filament (blå) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Creality3D
Kategori: 3D-printer forbrugsstoffer
Farve: 6
Artikel nr.: 6971636408161
EAN: 6971636408161
Varenr.: 21107554
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Creality3D CR-Silk PLA filament 1.75mm Blå
187 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Creality Creality CR-PLA Silk - 1.75mm - 1kg Blå 6971636408161 Modsvarer: N/A
-10%206 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Creality Creality CR-PLA Silk - 1.75mm - 1kg Blå 6971636408161 Modsvarer: N/A billede

Produktinformation

Højglans og silkeagtig tekstur Det silkeagtige og højglansede udseende tiltrækker opmærksomhed og skiller sig ud fra filamenter og modeller. Glat og fint silkeagtigt touch Få en perlemorsagtig og smuk printoverflade uden polering, glat modelleringsoverflade med perlemorsagtigt og unikt touch. Pæn vikling, jævn fremføring Pæn vikling uden sammenfiltring, og materialet føres jævnt frem under printning. Opgraderet sejhed uden brud Professionelt designet formel til at forbedre glansen og øge filamentets sejhed.

Produktspecifikationer

Mærke: Creality
Kategori: PLA-filament,3D skrivarförbrukning
EAN: 6971636408161
Varenr.: 6971636408161

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Creality Creality CR-PLA Silk - 1.75mm - 1kg Blå 6971636408161 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Creality Creality CR-PLA Silk - 1.75mm - 1kg Blå 6971636408161 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK135 kr174 krKøb
2CompuMail DK187 kr187 krKøb
3InkClub DK206 kr206 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Creality Creality CR-PLA Silk - 1.75mm - 1kg Blå 6971636408161 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Creality Creality CR-PLA Silk - 1.75mm - 1kg Blå 6971636408161 Modsvarer: N/A i 182 dage. Laveste pris i perioden er 135 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 229 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 163 kr.

Den nuværende pris på 135 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 41% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Creality Creality CR-PLA Silk - 1.75mm - 1kg Blå 6971636408161 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Creality Creality CR-PLA Silk - 1.75mm - 1kg Blå 6971636408161 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 2026135 kr5 kr (4%)
8. maj 2026140 kr4 kr (3%)
6. maj 2026144 kr85 kr (37%)
5. maj 2026229 kr91 kr (66%)
25. apr. 2026138 kr91 kr (40%)
19. jan. 2026229 kr85 kr (59%)
3. jan. 2026144 kr21 kr (13%)
31. dec. 2025165 kr21 kr (15%)
29. dec. 2025144 kr21 kr (13%)
28. dec. 2025165 kr18 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret