Gå til hovedindhold

CORSAIR iCUE Link TITAN 240 RX RGB - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: AM4, AM5, LGA1851, LGA1700) - kobber - 120 mm

Pris fra 649 krtil 1.819 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.170 kr (64% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 549 kr 2. apr.

Sammenlign priser på CORSAIR iCUE Link TITAN 240 RX RGB - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: AM4, AM5, LGA1851, LGA1700) - kobber - 120 mm og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 649 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CORSAIR iCUE Link TITAN 240 RX RGB - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: AM4, AM5, LGA1851, LGA1700) - kobber - 120 mm
649 kr
Til butik
CORSAIR iCUE Link TITAN 240 RX RGB - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: AM4, AM5, LGA1851, LGA1700) - kobber - 120 mm billede

Produktspecifikationer

Kategori: Vandkøling
Farve: 1
Artikel nr.: CW-9061016-WW
EAN: 0840006685418
Varenr.: 21234569
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CORSAIR iCUE Link TITAN 240 RX RGB Vandkøler 1-pack Sort 120 mm
1.118 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Corsair iCUE LINK TITAN 240 RX RGB - CPU Vandkøling - Max 36 dBA
1.156 kr
Til butik
Corsair iCUE LINK TITAN 240 RX RGB - CPU Vandkøling - Max 36 dBA billede

Produktinformation

CPU køler, vandkølingssystem, passer til AMD Socket AM4 / AM5 & Intel Socket LGA1700 / LGA1851, køler støjniveau: 10 - 36 dBA, køler RPM: 300 - 2100 ± 10%, køler CFM: max 73.5, statisk lufttryk: max 4.33 mmH₂O, PWM styret, 276mm radiator med 2 x 120mm RGB kølere, 4-pins PWM & 3-pins ARGB tilslutning, inkl kølepasta, sort med RGB (styret af: Corsair iCUE)-...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: CPU Koeler
Artikel nr.: CW-9061016-WW
EAN: 0840006685418
Varenr.: 3268017
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Corsair Icue Link Titan 240 Aio Væskekøler Sort
-0%1.306 kr
Før 1.306,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
CORSAIR iCUE Link TITAN 240 RX RGB Vandkøler 1-pack Sort 120 mm
1.369 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vandkøler til CPU - Corsair iCUE LINK TITAN RX RGB 240 mm, sort
1.799 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vandkøler til CPU - Corsair iCUE LINK TITAN RX RGB 240 mm, sort
1.819 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CORSAIR iCUE Link TITAN 240 RX RGB - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: AM4, AM5, LGA1851, LGA1700) - kobber - 120 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CORSAIR iCUE Link TITAN 240 RX RGB - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: AM4, AM5, LGA1851, LGA1700) - kobber - 120 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK649 kr688 krKøb
2CompuMail DK1.118 kr1.118 krKøb
3Proshop DK1.156 kr1.156 krKøb
4Dustin DK1.306 kr1.392,25 krKøb
5Ultrashop1.369 kr1.369 krKøb
6Boligcenter DK1.799 kr1.799 krKøb
7Vivas DK1.819 kr1.898 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CORSAIR iCUE Link TITAN 240 RX RGB - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: AM4, AM5, LGA1851, LGA1700) - kobber - 120 mm

PriceData har fulgt prisen på CORSAIR iCUE Link TITAN 240 RX RGB - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: AM4, AM5, LGA1851, LGA1700) - kobber - 120 mm i 167 dage. Laveste pris i perioden er 549 kr (registreret d. 2. april 2026), højeste er 1.217 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.053 kr.

Den nuværende pris på 649 kr er 38% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 43% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for CORSAIR iCUE Link TITAN 240 RX RGB - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: AM4, AM5, LGA1851, LGA1700) - kobber - 120 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for CORSAIR iCUE Link TITAN 240 RX RGB - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: AM4, AM5, LGA1851, LGA1700) - kobber - 120 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026649 kr469 kr (42%)
27. maj 20261.118 kr21 kr (2%)
9. maj 20261.139 kr10 kr (1%)
8. maj 20261.149 kr6 kr (1%)
7. maj 20261.143 kr14 kr (1%)
20. apr. 20261.129 kr580 kr (106%)
2. apr. 2026549 kr425 kr (44%)
12. mar. 2026974 kr2 kr (0%)
25. dec. 2025972 kr181 kr (16%)
23. dec. 20251.153 kr64 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret