Gå til hovedindhold

Corsair iCUE LINK QX120 RGB Expansion Fan - White - Kabinet køler - 120mm - Hvid med RGB - 37 dBA

Pris fra 337 krtil 579 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 242 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 303 kr 24. apr.

Sammenlign priser på Corsair iCUE LINK QX120 RGB Expansion Fan - White - Kabinet køler - 120mm - Hvid med RGB - 37 dBA og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 337 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CORSAIR iCUE LINK QX120 RGB - Indsats med blæser - med temperatursensor - 120 mm - hvid
337 kr
Til butik
CORSAIR iCUE LINK QX120 RGB - Indsats med blæser - med temperatursensor - 120 mm - hvid billede

Produktspecifikationer

Kategori: Kabinet køling
Farve: 1
Artikel nr.: CO-9051005-WW
EAN: 0840006697978
Varenr.: 10403266
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CORSAIR iCUE LINK QX120 RGB Fan 1-pack Hvid 120 mm
339 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Corsair iCUE LINK QX120 RGB Expansion Fan - White - Kabinet køler - 120mm - Hvid med RGB - 37 dBA
340 kr
Til butik
Corsair iCUE LINK QX120 RGB Expansion Fan - White - Kabinet køler - 120mm - Hvid med RGB - 37 dBA billede

Produktinformation

Kabinet køler, 120mm x 120mm x 25mm (højde x bredde x dybde), støjniveau: 10 - 37 dBa, lufttryk 16.4 - 63.1 CFM, max statisk luftryk 3.8 mmH2O, omdrejningshastighed: 480 - 2400 ±10% RPM, PWM kontrolleret, lejre type: Magnetic Dome bearing, bundkort tilslutning: 4-pins & RGB tilslutning: 3-pins (5 volt), addressable RGB LED lys, kan sammenkobles (daisy-chain): ja - via stik på rammen, kræver særlig hub: Corsair iCUE LINK System hub, kontrolleret af: Corsair iCUE, farve: hvid med RGB. - Controlled by Corsair iCUE LINK - Quiet Operation with Magnetic Dome Bearing - Supports Zero RPM Mode & Smart Fan Curves with iCUE LINK...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: Kabinet Koeler
Artikel nr.: CO-9051005-WW
EAN: 0840006697978
Varenr.: 3176591
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
CORSAIR iCUE LINK QX120 RGB Fan 1-pack Hvid 120 mm
439 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kabinetventilator 120 mm - Corsair, hvid, PWM, RGB
-2%559 kr
Før 569 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kabinetventilator 120 mm - Corsair, hvid, PWM, RGB
-2%579 kr
Før 589 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Corsair iCUE LINK QX120 RGB Expansion Fan - White - Kabinet køler - 120mm - Hvid med RGB - 37 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Corsair iCUE LINK QX120 RGB Expansion Fan - White - Kabinet køler - 120mm - Hvid med RGB - 37 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK337 kr376 krKøb
2CompuMail DK339 kr339 krKøb
3Proshop DK340 kr379 krKøb
4Ultrashop439 kr439 krKøb
5Boligcenter DK559 kr559 krKøb
6Vivas DK579 kr658 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Corsair iCUE LINK QX120 RGB Expansion Fan - White - Kabinet køler - 120mm - Hvid med RGB - 37 dBA

PriceData har fulgt prisen på Corsair iCUE LINK QX120 RGB Expansion Fan - White - Kabinet køler - 120mm - Hvid med RGB - 37 dBA i 184 dage. Laveste pris i perioden er 303 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 379 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 333 kr.

Den nuværende pris på 337 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 39 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 63 prisændringer for Corsair iCUE LINK QX120 RGB Expansion Fan - White - Kabinet køler - 120mm - Hvid med RGB - 37 dBA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 63 prisændringer for Corsair iCUE LINK QX120 RGB Expansion Fan - White - Kabinet køler - 120mm - Hvid med RGB - 37 dBA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026337 kr4 kr (1%)
29. maj 2026333 kr13 kr (4%)
28. maj 2026320 kr1 kr (0%)
26. maj 2026319 kr4 kr (1%)
23. maj 2026323 kr1 kr (0%)
21. maj 2026322 kr6 kr (2%)
20. maj 2026328 kr7 kr (2%)
19. maj 2026335 kr5 kr (2%)
17. maj 2026330 kr11 kr (3%)
16. maj 2026319 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret