Gå til hovedindhold

Corsair iCUE LINK QX120 RGB Expansion Fan - Black - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 37 dBA

Pris fra 183 krtil 429 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 246 kr (57% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Corsair iCUE LINK QX120 RGB Expansion Fan - Black - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 37 dBA og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 183 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Corsair iCUE LINK QX120 RGB 120mm Ventilator (sort)
183 kr
Til butik
Corsair iCUE LINK QX120 RGB 120mm Ventilator (sort) billede

Produktinformation

Corsair iCUE LINK QX120 RGB 120mm Ventilator (sort) - 120x120x25mm, 480 - 2400 ±10%, 10 - 37 dBa - Blæsere/kølere/vandkøling Blæsere

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: vandkøling
Artikel nr.: CO-9051001-WW
EAN: 0840006697930
Varenr.: 1248691
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CORSAIR iCUE LINK QX120 RGB Fan 1-pack Sort 120 mm
334 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CORSAIR iCUE LINK QX120 RGB - Indsats med blæser - med temperatursensor - 120 mm - sort
337 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Corsair iCUE LINK QX120 RGB Expansion Fan - Black - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 37 dBA
348 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
CORSAIR iCUE LINK QX120 RGB Fan 1-pack Sort 120 mm
429 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Corsair iCUE LINK QX120 RGB Expansion Fan - Black - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 37 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Corsair iCUE LINK QX120 RGB Expansion Fan - Black - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 37 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK183 kr183 krKøb
2CompuMail DK334 kr334 krKøb
3CS MEGASTORE DK337 kr376 krKøb
4Proshop DK348 kr387 krKøb
5Ultrashop429 kr429 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Corsair iCUE LINK QX120 RGB Expansion Fan - Black - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 37 dBA

PriceData har fulgt prisen på Corsair iCUE LINK QX120 RGB Expansion Fan - Black - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 37 dBA i 175 dage. Laveste pris i perioden er 183 kr (registreret d. 4. maj 2026), højeste er 379 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 356 kr.

Den nuværende pris på 183 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 27 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Corsair iCUE LINK QX120 RGB Expansion Fan - Black - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 37 dBA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Corsair iCUE LINK QX120 RGB Expansion Fan - Black - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 37 dBA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. maj 2026183 kr127 kr (41%)
25. apr. 2026310 kr1 kr (0%)
21. apr. 2026309 kr3 kr (1%)
19. apr. 2026312 kr2 kr (1%)
16. apr. 2026314 kr3 kr (1%)
28. mar. 2026317 kr18 kr (5%)
22. mar. 2026335 kr13 kr (4%)
21. mar. 2026348 kr4 kr (1%)
20. mar. 2026352 kr2 kr (1%)
18. mar. 2026354 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret