Gå til hovedindhold

Corsair iCUE LINK QX120 RGB Expansion Fan - White - Kabinet køler - 120mm - Hvid med RGB - 37 dBA

Pris fra 290 krtil 579 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 289 kr (50% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Corsair iCUE LINK QX120 RGB Expansion Fan - White - Kabinet køler - 120mm - Hvid med RGB - 37 dBA og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 290 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CORSAIR iCUE LINK QX120 RGB Fan 1-pack Hvid 120 mm
290 kr
Til butik
CORSAIR iCUE LINK QX120 RGB Fan 1-pack Hvid 120 mm billede

Produktinformation

CORSAIR iCUE LINK QX120 RGB - Indsats med blæser - med temperatursensor - 120 mm - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Artikel nr.: CO-9051005-WW
EAN: 0840006697978
Varenr.: 1001346106
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CORSAIR iCUE LINK QX120 RGB - Indsats med blæser - med temperatursensor - 120 mm - hvid
322 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Corsair iCUE LINK QX120 RGB Expansion Fan - White - Kabinet køler - 120mm - Hvid med RGB - 37 dBA
348 kr
Til butik
Corsair iCUE LINK QX120 RGB Expansion Fan - White - Kabinet køler - 120mm - Hvid med RGB - 37 dBA billede

Produktinformation

Kabinet køler, 120mm x 120mm x 25mm (højde x bredde x dybde), støjniveau: 10 - 37 dBa, lufttryk 16.4 - 63.1 CFM, max statisk luftryk 3.8 mmH2O, omdrejningshastighed: 480 - 2400 ±10% RPM, PWM kontrolleret, lejre type: Magnetic Dome bearing, bundkort tilslutning: 4-pins & RGB tilslutning: 3-pins (5 volt), addressable RGB LED lys, kan sammenkobles (daisy-chain): ja - via stik på rammen, kræver særlig hub: Corsair iCUE LINK System hub, kontrolleret af: Corsair iCUE, farve: hvid med RGB. - Controlled by Corsair iCUE LINK - Quiet Operation with Magnetic Dome Bearing - Supports Zero RPM Mode & Smart Fan Curves with iCUE LINK...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: Kabinet Koeler
Artikel nr.: CO-9051005-WW
EAN: 0840006697978
Varenr.: 3176591
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
CORSAIR iCUE LINK QX120 RGB Fan 1-pack Hvid 120 mm
399 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kabinetventilator 120 mm - Corsair, hvid, PWM, RGB
-2%559 kr
Før 569 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kabinetventilator 120 mm - Corsair, hvid, PWM, RGB
-2%579 kr
Før 589 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Corsair iCUE LINK QX120 RGB Expansion Fan - White - Kabinet køler - 120mm - Hvid med RGB - 37 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Corsair iCUE LINK QX120 RGB Expansion Fan - White - Kabinet køler - 120mm - Hvid med RGB - 37 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK290 kr290 krKøb
2CS MEGASTORE DK322 kr361 krKøb
3Proshop DK348 kr387 krKøb
4Ultrashop399 kr399 krKøb
5Boligcenter DK559 kr559 krKøb
6Vivas DK579 kr658 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Corsair iCUE LINK QX120 RGB Expansion Fan - White - Kabinet køler - 120mm - Hvid med RGB - 37 dBA

PriceData har fulgt prisen på Corsair iCUE LINK QX120 RGB Expansion Fan - White - Kabinet køler - 120mm - Hvid med RGB - 37 dBA i 180 dage. Laveste pris i perioden er 290 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 379 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 332 kr.

Den nuværende pris på 290 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 64 prisændringer for Corsair iCUE LINK QX120 RGB Expansion Fan - White - Kabinet køler - 120mm - Hvid med RGB - 37 dBA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 64 prisændringer for Corsair iCUE LINK QX120 RGB Expansion Fan - White - Kabinet køler - 120mm - Hvid med RGB - 37 dBA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026290 kr47 kr (14%)
30. maj 2026337 kr4 kr (1%)
29. maj 2026333 kr13 kr (4%)
28. maj 2026320 kr1 kr (0%)
26. maj 2026319 kr4 kr (1%)
23. maj 2026323 kr1 kr (0%)
21. maj 2026322 kr6 kr (2%)
20. maj 2026328 kr7 kr (2%)
19. maj 2026335 kr5 kr (2%)
17. maj 2026330 kr11 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret