Gå til hovedindhold

CORSAIR iCUE Link LX140 RGB - Indsats med blæser - 140 mm - sort (pakke med 2)

Pris fra 419 krtil 1.039 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 620 kr (60% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på CORSAIR iCUE Link LX140 RGB - Indsats med blæser - 140 mm - sort (pakke med 2) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 419 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Corsair iCUE LINK LX140 2-pack - Kabinet køler - 140mm - Sort - 36 dBA
-38%419 kr
Før 677 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Corsair iCUE LINK LX140 2-pack - Kabinet køler - 140mm - Sort - 36 dBA billede

Produktinformation

Kabinet køler, 140mm x 140mm x 25mm (højde x bredde x dybde), støjniveau: max 36 dBa, lufttryk max 84.7 CFM, max statisk luftryk 4.86 mmH2O, omdrejningshastighed: 0 - 2000 ±10% RPM, PWM kontrolleret, lejre type: Magnetic Dome bearing, bundkort tilslutning: 4-pins & RGB tilslutning: 3-pins (5 volt), addressable RGB LED lys, kan sammenkobles (daisy-chain): ja - via stik på rammen, kontrolleret af: Corsair iCUE, farve: sort med RGB.

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: Kabinet Koeler
Artikel nr.: CO-9051028-WW
EAN: 0840006682912
Varenr.: 3263064
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CORSAIR iCUE Link LX140 RGB - Indsats med blæser - 140 mm - sort (pakke med 2)
479 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CORSAIR iCUE Link LX140 RGB Fan 2-pack Sort 140 mm
642 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kabinetventilator 140 mm Corsair iCUE - 2-pack, sort, RGB
-6%1.019 kr
Før 1.079 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kabinetventilator 140 mm Corsair iCUE - 2-pack, sort, RGB
-5%1.039 kr
Før 1.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CORSAIR iCUE Link LX140 RGB - Indsats med blæser - 140 mm - sort (pakke med 2) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CORSAIR iCUE Link LX140 RGB - Indsats med blæser - 140 mm - sort (pakke med 2) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK419 kr458 krKøb
2CS MEGASTORE DK479 kr518 krKøb
3CompuMail DK642 kr642 krKøb
4Boligcenter DK1.019 kr1.019 krKøb
5Vivas DK1.039 kr1.118 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CORSAIR iCUE Link LX140 RGB - Indsats med blæser - 140 mm - sort (pakke med 2)

PriceData har fulgt prisen på CORSAIR iCUE Link LX140 RGB - Indsats med blæser - 140 mm - sort (pakke med 2) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 419 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 924 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 723 kr.

Den nuværende pris på 419 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 42% den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 73 prisændringer for CORSAIR iCUE Link LX140 RGB - Indsats med blæser - 140 mm - sort (pakke med 2). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 73 prisændringer for CORSAIR iCUE Link LX140 RGB - Indsats med blæser - 140 mm - sort (pakke med 2) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026419 kr223 kr (35%)
20. maj 2026642 kr84 kr (12%)
19. maj 2026726 kr14 kr (2%)
30. apr. 2026712 kr49 kr (7%)
29. apr. 2026663 kr14 kr (2%)
25. apr. 2026677 kr14 kr (2%)
24. apr. 2026663 kr14 kr (2%)
21. apr. 2026677 kr238 kr (54%)
2. apr. 2026439 kr294 kr (40%)
1. apr. 2026733 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret