Gå til hovedindhold

Contour Design Contour RollerMouse Pro - Centreret mus - ergonomisk - med tynd håndledsstøtte og vegansk læder - 6 knapper - kablet

Contour DesignComputer – tilbehørEAN: 0743870051993
Pris fra 1.934,14 krtil 3.092,2 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 1.158,06 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.749 kr 12. mar.

Sammenlign priser på Contour RollerMouse Pro - Centreret mus - ergonomisk - med tynd håndledsstøtte og vegansk læder - 6 knapper - kablet og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1934.14 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Contour Slim ergonomisk mus
1.934,14 kr
Til butik
Contour Slim ergonomisk mus billede

Produktinformation

Kan Contour Slim Slidermouse Kablet bruges til bærbare computere?Ja, Contour Slim Slidermouse Kablet kan bruges til bærbare computere. Denne mouse er designet til at være kompatibel med både bærbare og stationære computere og er let at tilslutte via USB-k...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: CONTOUR
Kategori: Alle Contour produkter
EAN: 0743870051993
Varenr.: 118.9351 45
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Contour RollerMouse PRO Grå Central pegenhed
2.083 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Contour Design RollerMouse Pro - grå centreret mus med håndledsstøtte
-21%2.199 kr
Før 2.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Contour Design RollerMouse Pro - grå centreret mus med håndledsstøtte billede

Produktinformation

Contour RollerMouse Pro - Centreret mus - ergonomisk - med tynd håndledsstøtte og vegansk læder - 6 knapper - kabletRollerMouse Pro giver elegant komfort til hårdtarbejdende skuldre, nakke og håndled. Det centrerede design lindrer smerter, mens den patenterede Rullestang giver dig en glidende og præcis kontrol med begge hænder. Fremstillet af 100% genbrugsplast, er det den bæredygtige løsning for dem, der ønsker komfort uden kompromis.GenereltBredde: 38.2 cmDybde: 10.8 cmEnhedstype: Centreret musErgonomisk design: JaHøjde: 2.3 cmProduktmateriale: Vegansk læder, genbrugt plastikVægt: 520 gIndgangsudstyrAntal knapper: 6Bevægelsesopløsning: 2800 dpiEgenskaber: Programmerbare knapperrullebarrescrollhjuljusterbar hældningsvinkel5 niveauer klikresistensForbindelsesteknologi: KabletPræstation: Realtids sensitivitets-switching 600/800/1000/1200/1400/1600/1800/2000/2400/2800 dpiTeknologi i detektering af bevægelse: MekaniskEkspansion / KonnektivitetInterface: 1 x USB - 4 pin USB Type ADiverseOverensstemmelsesstandarder: Plug and Play, FCC Part 15Udstyr inkluderet: Håndledsstøtte2 tastatur-trinUSB-opladerkabelProgrammer / SystemkravOS nødvendig: Windows 10Windows 11...

Produktspecifikationer

Kategori: Computer mus
Vægt: 1.11g
EAN: 0743870051993
Varenr.: 2096484
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Contour Design RollerMouse Pro - grå centreret mus med håndledsstøtte
-21%2.219 kr
Før 2.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Contour RollerMouse Pro - Centreret mus - ergonomisk - med tynd håndledsstøtte og vegansk læder - 6 knapper - kablet
2.299 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Contour RollerMouse PRO Wired Extended - Central pegeenhed - Mekanisk - 6 knapper - Grå
2.299 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Contour RollerMouse PRO Grå Central pegenhed
2.329 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Contour Design Rollermouse Pro Slim Usb-a Rullestav
2.374 kr
Til butik
Gå til Officely.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
RollerMouse Pro Wired, Slim WR, Vegan leather
3.092,2 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Contour RollerMouse Pro - Centreret mus - ergonomisk - med tynd håndledsstøtte og vegansk læder - 6 knapper - kablet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Contour RollerMouse Pro - Centreret mus - ergonomisk - med tynd håndledsstøtte og vegansk læder - 6 knapper - kablet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RedOffice Konpap1.934,14 kr1.934,14 krKøb
2CompuMail DK2.083 kr2.083 krKøb
3Boligcenter DK2.199 kr2.199 krKøb
4Vivas DK2.219 kr2.288 krKøb
5CS MEGASTORE DK2.299 kr2.299 krKøb
6Proshop DK2.299 kr2.299 krKøb
7Ultrashop2.329 kr2.329 krKøb
8Dustin DK2.374 kr2.460,25 krKøb
9Officely.dk3.092,2 kr3.092,2 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Contour RollerMouse Pro - Centreret mus - ergonomisk - med tynd håndledsstøtte og vegansk læder - 6 knapper - kablet

PriceData har fulgt prisen på Contour RollerMouse Pro - Centreret mus - ergonomisk - med tynd håndledsstøtte og vegansk læder - 6 knapper - kablet i 148 dage. Laveste pris i perioden er 1.749 kr (registreret d. 12. marts 2026), højeste er 2.307 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.976 kr.

Den nuværende pris på 1.934,14 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Contour RollerMouse Pro - Centreret mus - ergonomisk - med tynd håndledsstøtte og vegansk læder - 6 knapper - kablet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Contour RollerMouse Pro - Centreret mus - ergonomisk - med tynd håndledsstøtte og vegansk læder - 6 knapper - kablet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 20261.934,14 kr148,86 kr (7%)
15. maj 20262.083 kr148,86 kr (8%)
13. maj 20261.934,14 kr148,86 kr (7%)
12. maj 20262.083 kr148,86 kr (8%)
8. maj 20261.934,14 kr74,39 kr (4%)
29. apr. 20261.859,75 kr390,25 kr (17%)
28. apr. 20262.250 kr390,25 kr (21%)
2. apr. 20261.859,75 kr110,75 kr (6%)
12. mar. 20261.749 kr110,75 kr (6%)
20. jan. 20261.859,75 kr447,25 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret