Gå til hovedindhold

Contour RollerMouse Pro - Centreret mus - ergonomisk - med forlænget håndledsstøtte og vegansk læder - 6 knapper - kablet - USB

ContourComputer – tilbehørEAN: 0743870052013
Pris fra 2.555 krtil 3.519 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 964 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.506 kr 8. maj

Sammenlign priser på Contour RollerMouse Pro - Centreret mus - ergonomisk - med forlænget håndledsstøtte og vegansk læder - 6 knapper - kablet - USB og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2555 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Contour RollerMouse Pro - Centreret mus - ergonomisk - med forlænget håndledsstøtte og vegansk læder - 6 knapper - kablet - USB
2.555 kr
Til butik
Contour RollerMouse Pro - Centreret mus - ergonomisk - med forlænget håndledsstøtte og vegansk læder - 6 knapper - kablet - USB billede

Produktspecifikationer

Mærke: Contour
Kategori: Mus & Pegeenheder
Farve: 1
Artikel nr.: CDRMPRO20310
EAN: 0743870052013
Varenr.: 10354437
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Contour RollerMouse PRO - Central pegeenhed - Mekanisk - 6 knapper - Grå
2.555 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Contour Extended ergonomisk mus
2.663,95 kr
Til butik
Contour Extended ergonomisk mus billede

Produktinformation

Er slidersmusen kompatibel med både Mac og Windows?Ja, slidersmusen er kompatibel med både Mac og Windows. Det betyder, at den kan bruges på både Mac-computere og Windows-computere uden problemer. Uanset hvilket operativsystem du har, kan slidersmusen nem...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: CONTOUR
Kategori: Alle Contour produkter
EAN: 0743870052013
Varenr.: 118.9351 47
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Contour RollerMouse PRO Grå Central pegenhed
2.664 kr
Til butik
Gå til Officely.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
RollerMouse Pro Wired, Extended WR, Vegan leather
3.453,7 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Contour RollerMouse Pro - centralt pegeredskab til pc og Mac
-15%3.499 kr
Før 4.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Contour RollerMouse Pro - centralt pegeredskab til pc og Mac
-15%3.519 kr
Før 4.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Contour RollerMouse Pro - Centreret mus - ergonomisk - med forlænget håndledsstøtte og vegansk læder - 6 knapper - kablet - USB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Contour RollerMouse Pro - Centreret mus - ergonomisk - med forlænget håndledsstøtte og vegansk læder - 6 knapper - kablet - USB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.555 kr2.555 krKøb
2Proshop DK2.555 kr2.555 krKøb
3RedOffice Konpap2.663,95 kr2.663,95 krKøb
4CompuMail DK2.664 kr2.664 krKøb
5Officely.dk3.453,7 kr3.453,7 krKøb
6Boligcenter DK3.499 kr3.499 krKøb
7Vivas DK3.519 kr3.598 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Contour RollerMouse Pro - Centreret mus - ergonomisk - med forlænget håndledsstøtte og vegansk læder - 6 knapper - kablet - USB

PriceData har fulgt prisen på Contour RollerMouse Pro - Centreret mus - ergonomisk - med forlænget håndledsstøtte og vegansk læder - 6 knapper - kablet - USB i 132 dage. Laveste pris i perioden er 2.044 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 2.587 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.354 kr.

Den nuværende pris på 2.555 kr er 9% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Contour RollerMouse Pro - Centreret mus - ergonomisk - med forlænget håndledsstøtte og vegansk læder - 6 knapper - kablet - USB. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Contour RollerMouse Pro - Centreret mus - ergonomisk - med forlænget håndledsstøtte og vegansk læder - 6 knapper - kablet - USB de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 20262.555 kr49 kr (2%)
8. maj 20262.506 kr4 kr (0%)
7. maj 20262.510 kr63 kr (2%)
27. mar. 20262.573 kr44 kr (2%)
26. mar. 20262.529 kr1 kr (0%)
17. mar. 20262.528 kr12 kr (0%)
27. feb. 20262.540 kr12 kr (0%)
20. feb. 20262.552 kr21 kr (1%)
18. feb. 20262.573 kr14 kr (1%)
17. feb. 20262.587 kr12 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret