Gå til hovedindhold

Contour RollerMouse Red - Centreret mus - ergonomisk - 7 knapper - trådløs - Bluetooth

ContourComputer – tilbehørEAN: 0743870003893
Pris fra 2.935 krtil 4.379 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 1.444 kr (33% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Contour RollerMouse Red - Centreret mus - ergonomisk - 7 knapper - trådløs - Bluetooth og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2935 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Contour RollerMouse Red - Centreret mus - ergonomisk - 7 knapper - trådløs - Bluetooth
2.935 kr
Til butik
Contour RollerMouse Red - Centreret mus - ergonomisk - 7 knapper - trådløs - Bluetooth billede

Produktspecifikationer

Mærke: Contour
Kategori: Mus & Pegeenheder
Farve: 1
Artikel nr.: CDRMRED10110
EAN: 0743870003893
Varenr.: 20820010
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
CONTOUR RollerMouse Red Wireless
3.053,7 kr
Til butik
CONTOUR RollerMouse Red Wireless billede

Produktinformation

Optimer din arbejdsdag med RollerMouse Red, en førsteklasses ergonomisk mus i aluminium, designet til at centrere din arbejdsproces. Med en bred riflet rullestang og scrollhjul giver den øget kontrol og præcision.RollerMouse Red er skræddersyet til modern...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: CONTOUR
Kategori: Produkter
EAN: 0743870003893
Varenr.: 118.9352 02
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Contour RollerMouse Red - Central pegeenhed - 7 knapper - Sølv
3.206 kr
Til butik
Contour RollerMouse Red - Central pegeenhed - 7 knapper - Sølv billede

Produktinformation

Mus med central kontrol, Bluetooth trådløs forbindelse, syv programmerbare knapper og en tekstureret rollerbar for præcis markørbevægelse. Contour RollerMouse Red placerer markørkontrollen centralt for at reducere belastning i skuldre, nakke og håndled, samtidig med at en tekstureret, gummibelagt Rollerbar kombineres med håndledsstøtter i memory-skum for komfortabel, lavpåvirkende navigation. Knapper: 7 i alt, 6 programmerbare Forbindelse: trådløs Bluetooth-interface Følsomhed: op til 2800 dpi med realtidsskift af følsomhed Ergonomi: central rollerbarbetjening, aftagelige håndledsstøtter og 5 niveauer af klikmodstand Materialer: konstrueret med 55% genanvendt aluminium, vegansk læder og memory-skum Batteri: genopladeligt lithiumbatteri med op til 3 måneders drift Medfølger: håndledsstøtte, to korte og to lange tastaturkiler, fjernelsesnøgle og USB-C-kabel Kompatibel med Apple MacOS X og Microsoft Windows til plug-and-play brug.

Produktspecifikationer

Mærke: Contour
Kategori: Mus
Artikel nr.: CDRMRED10110
EAN: 0743870003893
Varenr.: 3255749
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Contour Design Rollermouse Red Wireless Rf Trådløs + Bluetooth Rullestav
3.374 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Contour RollerMouse Red trådløs
3.498,75 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Contour RollerMouse Red Trådløs Sort Rød Sølv
3.724 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Contour RollerMouse Red - trådløs Bluetooth mus til tastaturbrug
-23%4.099 kr
Før 5.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Contour RollerMouse Red - trådløs Bluetooth mus til tastaturbrug
-23%4.119 kr
Før 5.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Officely.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
RollerMouse Red, Wireless
4.357,61 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Contour RollerMouse Red, Wireless
4.379 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Contour RollerMouse Red - Centreret mus - ergonomisk - 7 knapper - trådløs - Bluetooth koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Contour RollerMouse Red - Centreret mus - ergonomisk - 7 knapper - trådløs - Bluetooth koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.935 kr2.935 krKøb
2RedOffice Konpap3.053,7 kr3.053,7 krKøb
3Proshop DK3.206 kr3.206 krKøb
4Dustin DK3.374 kr3.460,25 krKøb
5Komplett DK3.498,75 kr3.498,75 krKøb
6CompuMail DK3.724 kr3.724 krKøb
7Boligcenter DK4.099 kr4.099 krKøb
8Vivas DK4.119 kr4.198 krKøb
9Officely.dk4.357,61 kr4.357,61 krKøb
10Ultrashop4.379 kr4.379 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Contour RollerMouse Red - Centreret mus - ergonomisk - 7 knapper - trådløs - Bluetooth

PriceData har fulgt prisen på Contour RollerMouse Red - Centreret mus - ergonomisk - 7 knapper - trådløs - Bluetooth i 183 dage. Laveste pris i perioden er 2.736 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 3.206 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.969 kr.

Den nuværende pris på 2.935 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 29 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for Contour RollerMouse Red - Centreret mus - ergonomisk - 7 knapper - trådløs - Bluetooth. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for Contour RollerMouse Red - Centreret mus - ergonomisk - 7 knapper - trådløs - Bluetooth de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. mar. 20262.935 kr271 kr (8%)
2. mar. 20263.206 kr271 kr (9%)
27. feb. 20262.935 kr1 kr (0%)
24. feb. 20262.936 kr128 kr (4%)
23. feb. 20263.064 kr142 kr (4%)
22. feb. 20263.206 kr142 kr (5%)
20. feb. 20263.064 kr142 kr (4%)
19. feb. 20263.206 kr270 kr (9%)
17. feb. 20262.936 kr270 kr (8%)
16. feb. 20263.206 kr270 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret