Gå til hovedindhold

Contour RollerMouse Go - Centreret mus - ergonomisk - 5 knapper - trådløs - Bluetooth, USB-C

ContourComputer – tilbehørEAN: 0743870004449
Pris fra 2.168 krtil 3.019 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 851 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.893 kr 2. apr.

Sammenlign priser på Contour RollerMouse Go - Centreret mus - ergonomisk - 5 knapper - trådløs - Bluetooth, USB-C og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2168 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Contour RollerMouse Go - Centreret mus - ergonomisk - 5 knapper - trådløs - Bluetooth, USB-C
2.168 kr
Til butik
Contour RollerMouse Go - Centreret mus - ergonomisk - 5 knapper - trådløs - Bluetooth, USB-C billede

Produktspecifikationer

Mærke: Contour
Kategori: Mus & Pegeenheder
Farve: 1
Artikel nr.: CDRMGO10000
EAN: 0743870004449
Varenr.: 20816195
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Contour RollerMouse go - Central pegeenhed - 5 knapper
2.168 kr
Til butik
Contour RollerMouse go - Central pegeenhed - 5 knapper billede

Produktinformation

Mus med centreret ergonomisk design, patenteret Rollerbar for lavkraft præcis navigation, trådløs Bluetooth og USB-C-forbindelse og fem programmerbare knapper. Kompakt og bærbar, Contour RollerMouse Go holder hænderne centrerede for at reducere nakkesmerter, skulder- og håndledsbelastning, samtidig med at den inkluderer et beskyttende etui og en udtrækkelig håndledsstøtte for nem opbevaring og brug på farten. Design: centreret ergonomisk layout Navigation: patenteret Rollerbar, der kræver let berøring Buttons: 5 programmerbare knapper Connectivity: Bluetooth og USB-C Portability: kompakt med beskyttende etui Extras: udtrækkelig håndledsstøtte Ideel til hybridarbejdere og hot-deskers, der har brug for et kompakt, belastningsreducerende alternativ til en traditionel mus.

Produktspecifikationer

Mærke: Contour
Kategori: Mus
Artikel nr.: CDRMGO10000
EAN: 0743870004449
Varenr.: 3252687
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Contour Design Rollermouse Go Rf Wireless + Bluetooth + Usb-a Rullestav
2.374 kr
Til butik
Contour Design Rollermouse Go Rf Wireless + Bluetooth + Usb-a Rullestav billede

Produktinformation

Kompakt centreret mus Fem programmerbare knapper – herunder kopiér/sæt-ind Det medfølgende cover beskytter RollerMouse Go under transport og kan samtidig foldes og anvendes som håndledstøtte. Bluetooth, trådløs USB-C

Produktspecifikationer

Kategori: Ergonomisk mus
Artikel nr.: CDRMGO10000
EAN: 0743870004449
Varenr.: 5020006533
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
CONTOUR RollerMouse Go
2.403,7 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Contour RollerMouse go Central pegenhed
2.689 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Contour RollerMouse Go Trådløs Kablet Sort Brun Hvid
2.795 kr
Til butik
Gå til Officely.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
RollerMouse Go
2.983,75 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Contour RollerMouse Go - ergonomisk trådløs rullestavsmus
-17%2.999 kr
Før 3.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Contour RollerMouse Go - ergonomisk trådløs rullestavsmus
-17%3.019 kr
Før 3.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Contour RollerMouse Go - Centreret mus - ergonomisk - 5 knapper - trådløs - Bluetooth, USB-C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Contour RollerMouse Go - Centreret mus - ergonomisk - 5 knapper - trådløs - Bluetooth, USB-C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.168 kr2.168 krKøb
2Proshop DK2.168 kr2.168 krKøb
3Dustin DK2.374 kr2.460,25 krKøb
4RedOffice Konpap2.403,7 kr2.403,7 krKøb
5Ultrashop2.689 kr2.689 krKøb
6CompuMail DK2.795 kr2.795 krKøb
7Officely.dk2.983,75 kr2.983,75 krKøb
8Boligcenter DK2.999 kr2.999 krKøb
9Vivas DK3.019 kr3.098 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Contour RollerMouse Go - Centreret mus - ergonomisk - 5 knapper - trådløs - Bluetooth, USB-C

PriceData har fulgt prisen på Contour RollerMouse Go - Centreret mus - ergonomisk - 5 knapper - trådløs - Bluetooth, USB-C i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.893 kr (registreret d. 2. april 2026), højeste er 2.223 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.118 kr.

Den nuværende pris på 2.168 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Contour RollerMouse Go - Centreret mus - ergonomisk - 5 knapper - trådløs - Bluetooth, USB-C. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Contour RollerMouse Go - Centreret mus - ergonomisk - 5 knapper - trådløs - Bluetooth, USB-C de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 20262.168 kr275 kr (15%)
2. apr. 20261.893 kr1 kr (0%)
1. apr. 20261.894 kr115 kr (6%)
31. mar. 20262.009 kr205 kr (9%)
27. mar. 20262.214 kr30 kr (1%)
25. mar. 20262.184 kr81 kr (4%)
27. feb. 20262.103 kr10 kr (0%)
26. feb. 20262.113 kr42 kr (2%)
13. feb. 20262.155 kr42 kr (2%)
5. jan. 20262.113 kr42 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret