Gå til hovedindhold

Contour RollerMouse PRO Artificial Leather Extended Wireless - Central pegeenhed - Mekanisk - 6 knapper - Grå

ContourComputer – tilbehørEAN: 0743870052044
Pris fra 2.405 krtil 3.719 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 1.314 kr (35% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Contour RollerMouse PRO Artificial Leather Extended Wireless - Central pegeenhed - Mekanisk - 6 knapper - Grå og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2405 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Contour RollerMouse PRO Grå Central pegenhed
2.405 kr
Til butik
Contour RollerMouse PRO Grå Central pegenhed billede

Produktinformation

Contour RollerMouse Pro - Centreret mus - ergonomisk - forlænget - 6 knapper - trådløs, kablet - USB, Bluetooth

Produktspecifikationer

Artikel nr.: CDRMPRO10310
EAN: 0743870052044
Varenr.: 1001344486
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Contour RollerMouse PRO Artificial Leather Extended Wireless - Central pegeenhed - Mekanisk - 6 knapper - Grå
2.636 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Contour Design Rollermouse Pro Extended Rf Wireless + Bluetooth + Usb-a Rullestav
-0%2.811 kr
Før 2.811,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Contour Design Rollermouse Pro Extended Rf Wireless + Bluetooth + Usb-a Rullestav billede

Produktinformation

Rullestangen er placeret foran kroppen og sikrer musearbejde med minimale stræk Afhjælper belastninger og spændinger i nakke, skuldre og albuer Mulighed for at variere placeringen af dine hænder i løbet af dagen og let indstilling af hastighed på cursoren. Understøtter brug af begge hænder til muse-arbejde Centreret arbejdsstilling beskytter mod ryg-, nakke-, og skuldersmerter Placeringen af musen foran tastaturet sparer plads på skrivebordet. Kan med fordel kombineres med Contour Balance Keyboard. Anbefales ofte af fysioterapeuter Ergonomisk centreret computermus med høj præcision Nordisk design med håndledsstøtte i vegansk læder...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Ergonomisk mus
Artikel nr.: CDRMPRO10310
EAN: 0743870052044
Varenr.: 5011345298
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Contour RollerMouse Pro
2.858,7 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Contour RollerMouse PRO Grå Central pegenhed
3.279 kr
Til butik
Gå til Officely.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
RollerMouse Pro WL, Extended WR, Vegan leather
3.634,5 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Contour RollerMouse Pro Extended - trådløs med håndledsstøtte i vegansk læder
-16%3.699 kr
Før 4.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Contour RollerMouse Pro Extended - trådløs med håndledsstøtte i vegansk læder
-16%3.719 kr
Før 4.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Contour RollerMouse PRO Artificial Leather Extended Wireless - Central pegeenhed - Mekanisk - 6 knapper - Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Contour RollerMouse PRO Artificial Leather Extended Wireless - Central pegeenhed - Mekanisk - 6 knapper - Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.405 kr2.405 krKøb
2Proshop DK2.636 kr2.636 krKøb
3Dustin DK2.811 kr2.897,25 krKøb
4RedOffice Konpap2.858,7 kr2.858,7 krKøb
5Ultrashop3.279 kr3.279 krKøb
6Officely.dk3.634,5 kr3.634,5 krKøb
7Boligcenter DK3.699 kr3.699 krKøb
8Vivas DK3.719 kr3.798 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Contour RollerMouse PRO Artificial Leather Extended Wireless - Central pegeenhed - Mekanisk - 6 knapper - Grå

PriceData har fulgt prisen på Contour RollerMouse PRO Artificial Leather Extended Wireless - Central pegeenhed - Mekanisk - 6 knapper - Grå i 185 dage. Laveste pris i perioden er 2.337 kr (registreret d. 29. november 2025), højeste er 2.849 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.506 kr.

Den nuværende pris på 2.405 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Contour RollerMouse PRO Artificial Leather Extended Wireless - Central pegeenhed - Mekanisk - 6 knapper - Grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Contour RollerMouse PRO Artificial Leather Extended Wireless - Central pegeenhed - Mekanisk - 6 knapper - Grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 20262.405 kr304 kr (11%)
20. maj 20262.709 kr304 kr (13%)
3. maj 20262.405 kr236 kr (9%)
2. maj 20262.641 kr68 kr (3%)
25. apr. 20262.709 kr304 kr (13%)
12. mar. 20262.405 kr268 kr (10%)
11. mar. 20262.673 kr36 kr (1%)
4. mar. 20262.709 kr304 kr (13%)
4. feb. 20262.405 kr304 kr (11%)
23. jan. 20262.709 kr304 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret