Gå til hovedindhold

Club 3D CAC-1405 USB-A 3.2 Gen1 aktiv forlængerkabel 10m Sort

Club 3DKablerEAN: 8719214471781
Pris fra 339 krtil 429 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 90 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 332 kr 21. apr.

Sammenlign priser på Club 3D CAC-1405 USB-A 3.2 Gen1 aktiv forlængerkabel 10m Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 339 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Club 3D CAC-1405 USB-A 3.2 Gen1 aktiv forlængerkabel 10m Sort
339 kr
Til butik
Club 3D CAC-1405 USB-A 3.2 Gen1 aktiv forlængerkabel 10m Sort billede

Produktinformation

Club 3D - USB forlængerkabel - USB Type A (han) til USB Type A (hun) - USB 3.2 Gen 1 - 10 m - aktiv

Produktspecifikationer

Mærke: Club 3D
Artikel nr.: CAC-1405
EAN: 8719214471781
Varenr.: 998648180
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Club 3D USB 3.2 Gen1 Active Repeater Cable 10m M/F 28AWG
381 kr
Til butik
Club 3D USB 3.2 Gen1 Active Repeater Cable 10m M/F 28AWG billede

Produktinformation

American Wire Gauge (AWG): 28, Egenskaper: Aktiv kabel, 5 Gb datahastighet, Emballagets bredd: 23 cm, Emballagets djup: 5 cm, Emballagets höjd: 23 cm, Emballagets vikt: 512 g, Inkluderade tillbehör: USB-A till micro-USB-kabel (1 m), Kontakt (andra änden): 9-stifts USB typ A - hona (utgång), Kontaktdon: 9-stifts USB typ A - hane (ingång), Längd: 10 m, Standarder som följs: USB 3.2 Gen 1, Plug and Play, FCC, RoHS, Typ: USB-förlängningskabel, Vikt: 399 g, Ytterdiameter: 5.5 mm.

Produktspecifikationer

Mærke: Club 3D
Kategori: Forlængerledninger
EAN: 8719214471781
Varenr.: C67904
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB forlængerkabel 10 m - Club 3D USB-A 3.2 Gen1 aktiv, sort
399 kr
Til butik
USB forlængerkabel 10 m - Club 3D USB-A 3.2 Gen1 aktiv, sort billede

Produktinformation

Club 3D - USB forlængerkabel - USB Type A (han) til USB Type A (hun) - USB 3.2 Gen 1 - 10 m - aktivGenereltAWG American Wire Gauge: 28Egenskaber: Aktivt kabel, 5 Gbps datarateLængde: 10 mType: USB forlængerkabelVægt: 399 gYdre diameter: 5.5 mmForbindelseForbindelsesled: 9 pin USB Type A - han (input)Stikforbindelse (anden ende): 9 pin USB Type A - hun (output)DiverseOverensstemmelsesstandarder: USB 3.2 Gen 1Plug and PlayFCCRoHSUdstyr inkluderet: USB-A til micro-USB-kabel (1 m)Mål & vægt (forsendelse)Bredde ved forsendelse: 23 cmDybde ved forsendelse: 5 cmHøjde ved forsendelse: 23 cmVægt ved forsendelse: 512 g...

Produktspecifikationer

Mærke: CLUB3D
Kategori: USB-kabler
Vægt: 0.52g
EAN: 8719214471781
Varenr.: 1818314
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB forlængerkabel 10 m - Club 3D USB-A 3.2 Gen1 aktiv, sort
419 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Club 3D CAC-1405 USB-A 3.2 Gen1 aktiv forlængerkabel 10m Sort
429 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Club 3D CAC-1405 USB-A 3.2 Gen1 aktiv forlængerkabel 10m Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Club 3D CAC-1405 USB-A 3.2 Gen1 aktiv forlængerkabel 10m Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK339 kr339 krKøb
2Teknikproffset DK381 kr440 krKøb
3Boligcenter DK399 kr399 krKøb
4Vivas DK419 kr488 krKøb
5Ultrashop429 kr429 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Club 3D CAC-1405 USB-A 3.2 Gen1 aktiv forlængerkabel 10m Sort

PriceData har fulgt prisen på Club 3D CAC-1405 USB-A 3.2 Gen1 aktiv forlængerkabel 10m Sort i 116 dage. Laveste pris i perioden er 332 kr (registreret d. 21. april 2026), højeste er 357 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 346 kr.

Den nuværende pris på 339 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 46 prisfald og 43 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Club 3D CAC-1405 USB-A 3.2 Gen1 aktiv forlængerkabel 10m Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Club 3D CAC-1405 USB-A 3.2 Gen1 aktiv forlængerkabel 10m Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026339 kr3 kr (1%)
27. maj 2026336 kr3 kr (1%)
26. maj 2026339 kr3 kr (1%)
25. maj 2026336 kr4 kr (1%)
24. maj 2026340 kr3 kr (1%)
22. maj 2026337 kr4 kr (1%)
21. maj 2026341 kr3 kr (1%)
20. maj 2026338 kr3 kr (1%)
19. maj 2026335 kr1 kr (0%)
18. maj 2026336 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret