Gå til hovedindhold

CLUB3D USB-C kabel 5 m - Club 3D CAC-1535, USB 3.2 Gen 2/DisplayPort 1.4, sort

CLUB3DKablerEAN: 8719214471699
Pris fra 408 krtil 489 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 81 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 284 kr 5. maj

Sammenlign priser på USB-C kabel 5 m - Club 3D CAC-1535, USB 3.2 Gen 2/DisplayPort 1.4, sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 408 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Club 3D CAC-1535 USB-C til DisplayPort 1.4 kabel 5m Sort
408 kr
Til butik
Club 3D CAC-1535 USB-C til DisplayPort 1.4 kabel 5m Sort billede

Produktinformation

Club 3D CAC-1535 - USB-kabel - USB-C (han) til USB-C (han) - USB 3.2 Gen 2 / DisplayPort 1.4 - 20 V - 3 A - 5 m - aktiv, USB Power Delivery (3A, 60W), 8K support, tovejs

Produktspecifikationer

Mærke: Club 3D
Artikel nr.: CAC-1535
EAN: 8719214471699
Varenr.: 997185003
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
USB-C kabel 5 m - Club 3D CAC-1535, USB 3.2 Gen 2/DisplayPort 1.4, sort
-10%433 kr
Før 479 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
USB-C kabel 5 m - Club 3D CAC-1535, USB 3.2 Gen 2/DisplayPort 1.4, sort billede

Produktinformation

Club 3D CAC-1535 - USB-kabel - 24 pin USB-C (han) til 24 pin USB-C (han) - USB 3.2 Gen 2 / DisplayPort 1.4 - 20 V - 3 A - 5 m - aktiv, USB Power Delivery (3A, 60W), 8K support, tovejsGenereltEgenskaber: Aktivt kabelUSB Power Delivery (3A60W)8K supporttovejsDisplayPort Alternate Mode-support10 Gbps datahastighedsignalforstærket Re-timer chipE-Mark chipLængde: 5 mType: USB Type-C kabelVægt: 282 gVurderet spænding: 20 VVurderet strøm: 3 AForbindelseForbindelsesled: 24 pin USB-C - hanStikforbindelse (anden ende): 24 pin USB-C - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: USB 3.2 Gen 2 / DisplayPort 1.4FCCRoHSMål & vægt (forsendelse)Bredde ved forsendelse: 21 cmDybde ved forsendelse: 21 cmHøjde ved forsendelse: 3.5 cmVægt ved forsendelse: 362 g...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: CLUB3D
Kategori: Kabler
Vægt: 0.38g
EAN: 8719214471699
Varenr.: 2006596
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB-C kabel 5 m - Club 3D CAC-1535, USB 3.2 Gen 2/DisplayPort 1.4, sort
459 kr
Til butik
USB-C kabel 5 m - Club 3D CAC-1535, USB 3.2 Gen 2/DisplayPort 1.4, sort billede

Produktinformation

Produktspecifikationer

Mærke: CLUB3D
Kategori: Kabler
Vægt: 0.38g
EAN: 8719214471699
Varenr.: 1808527
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
CLUB3D CAC-1535 USB-kablar 5 m USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) USB C Svart
-12%466 kr
Før 529 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB-C kabel 5 m - Club 3D CAC-1535, USB 3.2 Gen 2/DisplayPort 1.4, sort
479 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Club 3D CAC-1535 USB-C til DisplayPort 1.4 kabel 5m Sort
489 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad USB-C kabel 5 m - Club 3D CAC-1535, USB 3.2 Gen 2/DisplayPort 1.4, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad USB-C kabel 5 m - Club 3D CAC-1535, USB 3.2 Gen 2/DisplayPort 1.4, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK408 kr408 krKøb
2Livera DK433 kr502 krKøb
3Boligcenter DK459 kr459 krKøb
4Teknikproffset DK466 kr515 krKøb
5Vivas DK479 kr548 krKøb
6Ultrashop489 kr489 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for USB-C kabel 5 m - Club 3D CAC-1535, USB 3.2 Gen 2/DisplayPort 1.4, sort

PriceData har fulgt prisen på USB-C kabel 5 m - Club 3D CAC-1535, USB 3.2 Gen 2/DisplayPort 1.4, sort i 142 dage. Laveste pris i perioden er 189 kr (registreret d. 13. januar 2026), højeste er 420 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 357 kr.

Den nuværende pris på 408 kr er 14% over normalprisen. Prisen er steget 44% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for USB-C kabel 5 m - Club 3D CAC-1535, USB 3.2 Gen 2/DisplayPort 1.4, sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for USB-C kabel 5 m - Club 3D CAC-1535, USB 3.2 Gen 2/DisplayPort 1.4, sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026408 kr4 kr (1%)
31. maj 2026404 kr100 kr (33%)
30. maj 2026304 kr20 kr (7%)
5. maj 2026284 kr120 kr (30%)
3. maj 2026404 kr4 kr (1%)
1. maj 2026400 kr4 kr (1%)
30. apr. 2026404 kr22 kr (6%)
29. apr. 2026382 kr30 kr (7%)
28. apr. 2026412 kr4 kr (1%)
27. apr. 2026416 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret